Atgal

Jubiliejinėse miesto dienose – vis daugiau rėmėjų

Nors vidurvasario dienos, kupinos kaitrios saulės ir šilumos, dar neprimena apie artėjantį rudenį, miesto šventės „Šiaulių dienos 785“ renginių koordinatorius Šiaulių kultūros centras dirba visu pajėgumu.


Centro direktorė Deimantė Bačiulė tvirtina, kad visa renginių programa pasirodys dar rugpjūčio pradžioje, tačiau jau dabar išduoda, kad Šiaulių kultūros centras didžiuosius šventinius koncertus organizuos modernizuotoje Šiaulių centrinio parko estradoje, Dainų parko pėsčiųjų ir dviračių take planuojamas meninės vizijos projektas „Magiškas parkas“, Prisikėlimo aikštėje – išskirtinė teatro opera ant ratų bei šiuolaikinis baleto pasirodymas, ant Salduvės piliakalnio lauks meninio apšvietimo instaliacija bei kiti renginiai ir iniciatyvos, pasklidusios mieste. Stiprų turinį kurs ir kitos Šiaulių miesto kultūros, švietimo ir sporto įstaigos su savo organizuojamais renginiais.

Siekiant įgyvendinti visas sumanytas iniciatyvas, būtinas ne tik miestiečių sąmoningumas ir pilietiškumas, bet ir atsakingas požiūris į pandemijos valdymo priemones. Tebesitęsianti ekstremali situacija ir galiojantys Vyriausybės nutarimai, renginių organizatorius įpareigoja taikyti Galimybių paso reikalavimą masiniuose renginiuose, kuriuose žiūrovai užima stovimas vietas, todėl šiauliečiai ir miesto svečiai raginami pasirūpinti savo sveikata ir pasiskiepyti arba pasitelkti galiojančius būdus Galimybių pasui gauti. Renginių organizatoriai atkreipia dėmesį, kad į kai kuriuos miesto šventės renginius bus galima patekti tik turint Galimybių pasą. Norint dalyvauti visose iniciatyvose ir jaustis saugiai, reikėtų pasiskiepyti.

Ne mažiau svarbus ir verslo įmonių finansinis indėlis, kuris kartais turi lemiamos įtakos šventinės programos kūrimui. „Siekiant aukšto meninio lygio renginių ir kitų iniciatyvų išpildymo verslo įmonių palaikymas labai svarbus, todėl dėkoju visoms įmonėms jau atsiliepusioms į kvietimą prisidėti prie jubiliejinės šventės organizavimo“, – sako miesto meras Artūras Visockas.

Renginių koordinatorius atskleidžia, kad jubiliejinę miesto šventę rems šios verslo įmonės: AB „MV GROUP Production“, AB „Šiaulių bankas“, AB „Šiaulių energija“, UAB „Aukstata“, UAB „Bodesa“, UAB „Citma“, UAB „Eirta“, UAB „Gretvėja“, UAB „Kensa“, UAB „Limega“, UAB „Maxima LT“, UAB „Nostrada“, UAB „Splius“, UAB „RD Signs“, UAB „Šiaulių vandenys“, UAB „Transalda“, UAB „Vilmers“, UAB „Vonin Lithuania“.

Rėmėjų sąrašas dar plėsis, tad iki liepos 31 d. galima prisidėti prie miesto šventės organizavimo ir tapti saugios bei įspūdingos šventės dalimi pasirašant Paramos sutartį. Dėl sutarties sudarymo reikėtų kreiptis į Šiaulių miesto dienų koordinatorių – Šiaulių kultūros centrą – el. paštu info@siauliukc.lt arba tel.+370 41 42 07 33.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Atnaujinta: 2021-07-16 10:47