Atgal

Interaktyvus spektaklis-šou vaikams „Šunyčiai gelbėja Cipoletę“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Lapkričio 27 d. 12 val.
12–15 Eur

Mieli žiūrovai,

Renginys, turėjęs vykti 2020 m. kovo 27 d. 18 val. koncertų salėje „Saulė“, vėliau perkeltas į 2020 m.  spalio 16 d. 18 val. Šiaulių kultūros centrą, perkeliamas į š.m. lapkričio 27 d. 12 val.

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia, tačiau gali skirtis vietos dėl salės pakeitimo bei saugaus atstumo tarp žiūrovų. Naujos vietos bus priskiriamos renginio vietoje. 

Jei naujai perkelto renginio data netinkama, prašome kreiptis dėl kuponų išdavimo iki š. m. rugsėjo 15 d. el. paštu: info@markmedia.lt

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. Tad teatro kūrėjai paruošė interaktyvaus spektaklio „Šunyčiai skuba į pagalbą“ tęsinį.

Draugystės dienos išvakarėse dingsta vištelė Cipoletė, tad visa komanda nedelsiant išsiruošia jos ieškoti. Šunyčiai gauna užuominas, kur galėtų būti vištelė ir kartu su vaikais ieško atsakymų bei problemos sprendimo būdų. Gelbėtojų komanda aplankys Londoną, Antarktidą ir net nukeliaus į paslaptingąją Kiniją, kur susitiks magišką drakoną, kuriam irgi prireiks pagalbos...

Kaip jų geriausias komandos draugas Raideris išsprendžia šią problemą? Kokie pavojai bei iššūkiai laukia šunyčių beieškant dingusios vištelės?

Atsakymus sužinosite pamatę šį šou, kupiną nepaprastų herojų, muzikos, šviesos efektų, interaktyvių užduočių bei video projekcijų.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

Galimybių pasas yra privalomas!

Organizatorius VšĮ „Markmedia“
tel. +370 686 53 577

 
Atnaujinta: 2021-09-15 10:32