Atgal

Šiauliuose baigėsi mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas“

Lapkričio 5–6, 13 ir 26 dienomis Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose vyko XII respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas“. Žiūrovai galėjo pamatyti šešis skirtingo žanro spektaklius, kurie sukvietė nemokamo teatro išsiilgusius šiauliečius ir miesto svečius.


Paskutiniai festivalio uždarymo spektakliai buvo skirti vaikams ir paaugliams, tad penktadienį, lapkričio 26 d., buvo galima pamatyti Kelmės mažojo teatro spektaklį vaikams „Prunelijaus sapnas“ pagal O. Jautakę, o po jo ir Šiaulių menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ siurrealistinę dramą paaugliams „Stoglangis“. Tad kultūros namų salė netruko greitai prisipildyti mažųjų šiauliečių juoko ir šurmulio.

„Labai džiaugiuosi, kad į XII respublikinį mėgėjų teatrų festivalį „Pulsas“ sugužėjo daug teatro išsiilgusių žmonių, tarp kurių ir su savo mažaisiais vaikais atėjusios šeimos. Malonu matyti, kaip mažieji žiūrovai įsilieja į rodomų spektaklių siužetą ir taip lavina savo vaizduotę bei susipažįsta su visai kitokiu personažų vaizduojamu pasauliu. O žiūrovų džiaugsmu prisipildžiusios akys puikiai parodo, kad šiųmetis festivalis pavyko ir jo tąsa yra būtina“, – sako Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė.

Šiais metais festivalyje pasirodė šeši mėgėjų ir profesionalų teatrai iš visos Lietuvos. Visi spektakliai šiemet buvo nemokami.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė, tel. +370 615 83 983, e. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Atnaujinta: 2021-11-27 09:25