Atgal

Gyvo garso koncertinis turas „Deivis 25“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Vasario 4 d. 18 val.
15–25 Eur

Apgailestaudami informuojame, kad renginio organizatorius dėl didelio sergančiųjų skaičiaus nukelia gyvo garso koncertinį turą „Deivis 25“ į spalio 27 d.

Žiūrovai į renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, todėl jų keisti nereikia.

Jeigu nauja data Jums nėra tinkama, bilietus galite grąžinti ten, kur jie buvo įsigyti. 2022 m. vasario 15 d.

Norint grąžinti bilietus, įsigytus „Bilietai.lt“, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Atsiprašome už nepatogumus.

Atlikėjas Deivis grįžta prie savo autorinės kūrybos ir rengiasi į jausmingą, nuoširdų ir tikrą, bet tuo pačiu ir energingą, gyvo garso koncertinį turą „DEIVIS 25“. Jo metu skambės nepamirštami kūriniai su kuriais daugybė lietuvių augo, brendo ir patyrė pirmosios meilės džiaugsmus ar išgyvenimus. Publikos laukia gerai pažįstamos Deivio dainos, vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris. Nostalgiški kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Tad 2022 metų vasario mėnesį bus puiki proga nusikelti laiku ir „paskęsti“ nuostabiuose prisiminimuose!

Atlikėjas sako, jog ir jis pats, ir jo mylimi klausytojai jaučiasi išsiilgę jo kūrybos, kuri kelia tiek daug gerų emocijų, todėl neatsitiktinai mes šį koncertinį turą vadiname jausmingais koncertais. „Atliksime dainas, kurių negrojau 20 metų. Iš pradžių nežinojau, ar verta groti tiek daug senų kūrinių. Bet neseniai atsitiktinai radau vieną seną koncertą, kuriuo pasidalinau. Pajutau iš žmonių tokią nostalgiją, tokį ilgesį. Sulaukiau begalę žinučių, komentarų su raginimu surengti koncertus. Net nustebau, kaip gerai jie prisimena mano kūrybą. Todėl nusprendžiau, leistis į šią kelionę, kurioje skambės populiariausi ir geriausi mano kūriniai. Ir pats jaučiuosi tos kūrybos labai pasiilgęs. Buvo etapas su Eduardu Kaniava, tuomet su Renata. O dabar, tiesiog pasiilgau koncertų su grupe, savo dainų ir, manau, tai bus puiki proga visiems atšvęsti mano sceninės veiklos 25-metį“ – sako Deivis.

Koncertas skirtas visiems pasiilgusiems šiltų susitikimų, Deivio dainų, ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Koncerte skambės gražiausi Deivio kūriniai: Ikaras ir Gulbė, Dainuok, Ašara, Jeigu nori, Tu ne viena, Mergytei, Taip gera ir kitos.

Galimybių pasas yra privalomas. Visiems, vyresniems nei 6 metai asmenims, privaloma dėvėti ne žemesnio nei FFP2 lygio respiratorius.

Kiekvieną dieną, didėjant Covid-19 sergančių asmenų skaičiui, raginame visus žiūrovus, įsigijusius bilietus į renginius, renginio dieną pasitikrinti informaciją, ar renginys nėra atšauktas ar perkeltas.

Organizatorius VšĮ „Pepper live“
e. p. simonas@pepperlive.lt
tel. +370 655 92438


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2022-02-01 13:06