Atgal

DM-Orkestras & Vienos šou Baletas

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Gegužės 14 d. 18 val.
26–32 Eur

Apgailestaudami informuojame, kad atšaukiamas gegužės 14 d. turėjęs įvykti koncertas.

Norint grąžinti bilietus, įsigytus „Bilietai.lt“, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt

Atsiprašome už nepatogumus.

Muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis visame pasaulyje ir kurią atlieka geriausi Europos muzikantai, dalyvaujant pasaulinio lygio šou baleto žvaigždėms.

Koncerto programa apjungia nuostabią muziką ir įspūdingą šokių šou, kurį pastatė garsūs pasaulio choreografai. Nuostabus temperamentingas atlikimas, išskirtiniai šokių numeriai, unikalus pastatymas ir nuostabūs kostiumai paliks nepamirštamą įspūdį.

Dmitry Metlitsky, kompozitorius multiinstrumentalistas, jis vadinamas šiuolaikiniu Mozartu – gražios melodijos, nuostabi aranžuotė ir atlikimas įsiskverbia į pačią širdį ir sužavi klausytojus nuo pirmųjų garsų. Apibūdinti žodžiais šių emocijų neįmanoma – tai reikia girdėti!

„Džiaugiuosi galėdamas pristatyti jums koncertą, kur stebuklingas garsas kartu su šokiu, kaip liepsna – pasakiškas siužetas, padovanos meilės ir aistros pasaulį“, – sako Dmitry Metlitsky.

Koncerto programoje geriausi legendiniai hitai, kuriuos myli milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais, jie skambės unikaliomis šiuolaikinio stiliaus aranžuotėmis ir leis klausytojams pasigėrėti ryškiomis ir nepamirštamomis emocijomis.

Vivaldi muzikos „Vasaros perkūnija“ ir „Ave Maria“ aranžuotė, atliekama orkestro, laikoma viena iš geriausių pasaulyje, o Dmitry Metlitsky muzika „Meilės ugnis“ pripažinta geriausia naujojo amžiaus kompozicija nominacijoje „Music Without Borders“.

Galinga muzikos energija kartu su šiuolaikinėmis aranžuotėmis ir techninėmis galimybėmis  sukuria visiško panardinimo į muzikos žavesio ir šokio magijos atmosferą.

Orkestro solistai, tikri savo amato meistrai, kurie savo talentu ir energija priverčia klausytojus džiaugtis ir verkti, mylėti ir pajusti įkvėpimą. Kiekvienas orkestro koncertas – tai nuostabus šou.

Orkestras koncertuoja įvairiose šalyse, didžiausiose Europos aikštėse, festivaliuose, o dėkingi klausytojai visada sutinka audringais aplodismentais ir nepaleidžia orkestro po koncerto, prašydami pakartoti.

Tai unikali galimybė pasigėrėti įspūdingu šou ir nuostabia elitine muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis.

Dalis pajamų iš bilietų pardavimo bus skiriama labdarai – Ukrainos Respublikos karo aukoms, pabėgėliams ir vargstantiems.

Organizatorius VšĮ „Starlink International“

Raginame visus žiūrovus, įsigijusius bilietus į renginius, renginio dieną pasitikrinti informaciją, ar renginys nėra atšauktas ar perkeltas.
Atnaujinta: 2022-05-02 16:18