Atgal

Šiaulių verslininkai – miesto šventės rėmėjai

Rugsėjo 9–10 dienomis Šiauliuose bus švenčiamas miesto gimtadienis, lydimas šūkio „Šiauliai šviečia“. Šiaulių kultūros centras ir Šiaulių miesto savivaldybė tikisi, kad miestą nušvies ne tik koncertai, parodos, meninės šviesų instaliacijos, parodos ir kitos iniciatyvos, bet ir daugybė šiauliečių ir miesto svečių, besimėgaujančių kultūros renginiais.

Tradiciškai prie šventės veiklų įgyvendinimo prisideda Šiauliuose įsikūrusios verslo įmonės. Verslininkų dosnumas nuolat praturtina miesto šventės programą, tad organizatoriai džiaugiasi ir šiųmete finansine parama, kuri suteikia galimybę įgyvendinti įdomiausius sumanymus, kurie miestiečiams padovanoja neišdildomų įspūdžių.

„Didžiuojuosi drauge su visais šiauliečiais, kad mieste tiek daug įmonių, padedančių puoselėti kultūrą. Nuoširdžiai dėkoju miesto šventės rėmėjams už jų atsakingumą, geranoriškumą ir dalijimąsi. Viliuosi, kad šventės veiklų įgyvendinimui skirta parama suteiks daug šiltų emocijų šiauliečiams ir miesto svečiams“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių kultūros centras dar kartą dėkoja visiems rėmėjams, kurie prisideda prie miesto šventės „Šiaulių dienos 786“ įgyvendinimo bei kviečia susipažinti su įmonėmis, skyrusiomis didžiausią paramą.


MECENATAS

UAB „NOSTRADA“

UAB „Nostrada“ pagrindinė veikla – tarptautiniai pervežimai kelių transportu. Įmonės prekės ženklas RV TRANSPORT jau puikiai atpažįstamas visoje Europoje. Pagal transporto apimtį „Nostrada“ yra viena didžiausių Lietuvos logistikos ir transporto įmonių, turinti daugiau nei 1500 nuosavų vilkikų ir nuolat didinanti savo parką. Nepaisant ekonominių ir geopolitinių iššūkių, įmonė toliau sparčiai auga, suteikia naujų darbo vietų, investuoja į žaliosios energetikos projektus ir rūpinasi gamta. Įmonė darbuotojų sveikatos gerinimui naudoja personalizuotas išmaniąsias programėles, kurios padeda subalansuoti mitybą, fizinę bei emocinę būklę. Įkurti užsienio filialai ir už Lietuvos ribų, vystomas bendradarbiavimas su didžiausiais užsienio partneriais Vakarų Europoje, Skandinavijoje, JAV bei Rytų Azijoje.

„Džiaugiamės ir vėl galėdami prisidėti prie didžiausio renginio Šiauliuose – jau penktus metus iš eilės esame šventės „Šiaulių dienos“ mecenatas. Sveikiname visus šiauliečius ir miesto svečius, linkime būti veržliems, kūrybingiems ir tolerantiškiems, didžiuokimės savo miestu ir tuo, kad esame ŠIAULIEČIAI“, – sako UAB „Nostrada“ direktorius E. Švėgžda.

DIDIEJI RĖMĖJAI

AB „GUBERNIJA“

Kelis šimtmečius Šiauliuose veikianti „Gubernija“ saugo autentiškas gamybos tradicijas bei receptūras. Būdama vienintelė lietuviško kapitalo darykla šalyje, „Gubernija“ aktyviai prisideda prie šalies ir visuomenės, taip pat gimtojo Šiaulių krašto ir jo gyventojų gerovės – remia sporto ir kultūros atstovus, smulkų ir vidutinį mieste veikiantį verslą, pandemijos akivaizdoje nuolat teikė produktinę paramą skirtingoms visuomenės grupėms.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie savo miesto šventės ir sveikiname visus šiauliečius su 786 miesto gimtadieniu!

AB „ŠIAULIŲ ENERGIJA“

Gyvuodama 99-erius metus AB „Šiaulių energija“ siekia šildyti ne tik bendrovės vartotojų namus, tačiau įnešti šilumos bei teigiamų emocijų ir į Šiaulių miesto gyventojų bei svečių širdis. Skatindama miestiečių kultūrinį gyvenimą bendrovė jau ne pirmus metus prisideda prie vienos iš didžiausių Šiaulių miesto švenčių – „Šiaulių dienų“ – ir yra didžiųjų rėmėjų sąraše.

AB „Šiaulių energija“, vykdydama savo veiklą, rūpinasi, jog šaltuoju metų laiku vartotojams būtų užtikrinta nenutrūkstama šilumos gamyba bei patikimas jos tiekimas. Nuolat investuojama į tvaresnę bendrovės bei Šiaulių miesto ateitį, švaresnę supančią aplinką bei šilumos gamybos patikimumą.

Tegul Jūsų namai būna šilti ir jaukūs!

SALDA UAB

Įmonė veikia nuo 1990 metų. Nekinta įmonės verslo principas būti lanksčiu ir patikimu klientų partneriu. Siekiant patenkinti besikeičiančius rinkos poreikius, kasmet investuojama į naujų vėdinimo įrenginių vystymą bei esamų produktų atnaujinimą. Šiuo metu produktų krepšelis ypač didelis – ventiliatoriai, gyvenamosios bei komercinės paskirties rekuperatoriai, modulinės konstrukcijos, vėdinimo įrenginiai, skirti komercinėms ir industrinėms patalpoms, vėdinimo sistemos fasoninės dalys ir dulkių ištraukimo sistemos. Kuriami nauji gaminiai išbandomi modernioje ir akredituotoje tyrimų laboratorijoje, kur kiekvienas vėdinimo įrenginys pereina griežtą testavimo ciklą, kurį sudaro sandarumo, akustiniai, oro srautų, efektyvumo, šalto klimato bandymai. 

SALDA UAB rūpi Šiaulių miestas ir jo kultūra. Kasmet įmonė prisideda bei remia miesto kultūros renginius.

UAB „BODESA“

Viena didžiausių stiklo paketų ir saugių stiklų gamintoja Baltijos šalyse. Įmonės veikloje sprendimai ir veiksmai grindžiami profesionalumu, sąžiningumu, teisingumu, atsakomybe, patikimumu, pagarba ir pavyzdingu elgesiu. Atsakingumas puoselėjamas ne tik prieš klientus ar darbuotojus, bet ir prieš bendruomenę.

Su malonumu kasmet prisidedame prie kultūros ir sporto renginių Šiauliuose įgyvendinimo. Įmonės kolektyvui yra garbė prisidėti prie to, kad šūkis „Šiauliai šviečia“ plačiai nuskambėtų Lietuvos mastu ir ilgai išliktų šventės dalyvių atmintyje.

UAB „ECOSERVICE PROJEKTAI“

Įmonė Šiaulių mieste rūpinasi atliekų surinkimu, rūšiavimu ir teisingu jų tvarkymu, prižiūri miesto gatves, aikštes ir šaligatvius, nuomoja biotualetus ir mobilius aptvėrimus.

Įmonė priklauso „Ecoservice“ vienai didžiausių aplinkotvarkos bendrovių Lietuvoje. „Ecoservice“ jau daugiau kaip 27 metus siekia būti patikimu partneriu, kurti kuo didesnę naudą miestams ir jų gyventojams, todėl nuolat investuoja į tvarius aplinkotvarkos sprendimus.

Džiaugiamės, kad jau kelintus metus esame miesto šventės rėmėjų gretose ir galime prisidėti prie šventės kūrimo bei šios ilgametės tradicijos puoselėjimo.

UAB „SPLIUS“

Vasaros pabaiga visada reiškia artėjantį Šiaulių miesto gimtadienį. Kiekvieno rugsėjo pradžioje šiauliečiai kartu su artimaisiais, draugais, kaimynais ir svečiais iš visos Lietuvos susiburia draugėn paminėti Šiaulių – Saulės miesto – gimimo dieną.

Šiauliečiams labai gerai žinoma įmonė „Splius“, skaičiuojanti jau 26-uosius veiklos metus,  auga kartu su miestu ir kiekvienas Šiaulių gimtadienis yra ir tarsi „Splius“ įmonės gimtadienis. Auganti įmonė nepamiršta dalytis bei investuoti į kultūrą, meną ar sportą. Lėšų skyrimą socialiniams, kultūriniams projektams, visuomeninėms ar sporto organizacijoms vertiname kaip dovaną miestui, kuriame dirbame ir kuriame mūsų paslaugomis naudojasi jo gyventojai. Štai ir dabar Šiaulių miesto gimtadienis, bet „Splius“ nebekelia klausimo, ką padovanoti miestui ir miestiečiams, nes tai daro nuosekliai, numatydama lėšas kiekvienais metais įmonės biudžete. Nuoseklus ruošimasis šventei leidžia dovanoti prasmingą dovaną.

Šiauliai šviečia širdimis, gerais darbais, savo žmonėmis, kultūra ir savitumu, o „Splius“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios nuolat augančios šviesos. Su gimtadieniu, šviečiantis Saulės mieste! Su mūsų švente, šiauliečiai!

UAB „VILMERS“

UAB „Vilmers“ – tai skandinaviško kapitalo minkštų baldų gamintojas, kuriantis ir parduodantis savo gaminius visoje Europoje ir JAV. Ilgametis darbas su partneriais visoje Skandinavijoje ir Vakarų Europoje išmokė atkreipti dėmesį į detales, kad kiekvienas baldas, išvežamas iš 22 000 kvadratinių metrų ploto gamyklos, būtų kruopštus.

Įmonė tobulėja ir gerina savo gaminius ne tik kasmet dalyvaudama tarptautinėse pasaulio parodose, bet, būdama inovatyvi, kasmet investuoja į įrangą bei technologijas. Darbuotojų gerovė, švietimas, darbo sąlygos įmonei – prioritetas. Jau šią liepą „Vilmers“ baigė įgyvendinti profesinės mokyklos kūrimo projektą ir tapo licencijuota švietimo teikėja. Nuo šiol įmonė ruoš kvalifikuotus siuvėjus, sudarydama jiems sąlygas mokytis ir dirbti pameistrystės forma įmonėje.

„Vilmers“ – socialiai atsakingi, aktyvūs renginių, vykstančių Šiauliuose, rėmėjai. Tikime, kad tokie renginiai stiprina miesto gyventojų bendrystę, todėl mums yra garbė remti Šiaulių miesto gimtadienį.

Žanetos Bytautienės nuotr.
Atnaujinta: 2022-09-02 10:21