Atgal

Monikos Katunskytės ir draugų kalėdinis koncertas

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2023 m. gruodžio 17 d. 16 val.
18.50–25 Eur

Gruodžio 17 d. 16 val. Šiaulių kultūros centre vyks šventinis Monikos Katunskytės ir jos draugų koncertas, skirtas Vitalijai Katunskytei atminti.

Monika Katunskytė – nuostabi dainininkė, išskirtinio balso tembro savininkė, sugrįžo tam, kad ištesėtų savo mamai duotą pažadą tęsti muzikinį kelią Lietuvoje ir pratęsti šviesios atminties Vitalijos Katunskytės tradiciją  kasmet dovanoti savo gimtajam miestui – Šiauliams – kalėdinį koncertą.

Dainų kūrėjas ir atlikėjas Aidas Manikas, koncerte padovanos naujas dainas ir gerą nuotaiką. Aidas šešerius metus koncertavo su Vitalija visoje Lietuvoje, o šventiniuose koncertuose atlikėjas kiekvienais metais dovanoja vis naujesnių dainų, kaip jis pats sako, jam ypatingai Šiaulių publikai.
 
Koncerte dalyvaus ir šlagerių karalienės titulą pelniusi dainininkė Asta Pilypaitė, žavingoji dainų kūrėja, atlikėja Gintarė Karaliūnaitė, Klaipėdos parodijos teatro aktorius Vytautas Balalis, nuostabių merginų grupė „Lady dance“ padovanos spalvingus ir nuotaikingus šokius, o rytietiškų moterų šokių grupė „Laumenė“ publiką stebins savo spalvingumu ir rytietiškų šokių žavumu.
 
Renginio trukmė: ~2.30 val. (su pertrauka)
 
Organizatorius – Aidas Manikas.

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2023-10-18 10:54