Atgal

Šventėje „Gyvenimo spalvos“ skambėjo jausmingieji romansai, paminėtas ansamblio „Romantika“ 5-asis gimtadienis

Spalio 20 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) vyko tradicinė penktoji Šiaulių apskrities romansų atlikėjų šventė „Gyvenimo spalvos“, skirta Šiaulių kultūros centro moterų vokalinio ansamblio „Romantika“ kūrybinės veiklos 5-mečiui paminėti. Šventėje sudalyvauti ir pasveikinti kolektyvo atvyko romansų atlikėjai iš Šiaulių miesto, Kauno ir Kelmės rajonų.


„Ačiū už penkerius metus trunkantį nuoširdų ir kūrybingą darbą bei širdžių šilumą puoselėjant meno mėgėjų kūrybą. Linkiu neblėstančios kūrybinės ugnies bei entuziazmo toliau vykdant meninę veiklą“, – ansamblį „Romantika“ su gražiu kūrybinės veiklos gimtadieniu pasveikino Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Ansamblio nueitu keliu pasidžiaugė ir Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Lina Jankauskaitė. „Noriu padėkoti vadovei Ramutei Majauskienei, subūrusiai tokį šaunų kolektyvą. Ačiū kolektyvui už tai, kad visada puošiate mūsų reginius savo nuostabiomis dainomis ir visada rodote iniciatyvą. Jūs esate mylimos, branginamos ir gerbiamos ne tik mūsų, bet ir jūsų draugų, kurie sėdi čia, pilnoje Rėkyvos kultūros namų salėje“, – kalbėjo L. Jankauskaitė.

Ansamblį su pirmuoju jubiliejumi pasveikino ir jo kolegės, Šiaulių kultūros centro vokalinio ansamblio „Dainora“ dainininkės, salėje sėdintys ansamblio draugai, bendraminčiai, artimieji.

Po sveikinimų jausmingais pasirodymais šventinį koncertą pradėjo pačios renginio organizatorės – ansamblio „Romantika“ dainininkės. Išskirtiniais šventės svečiais tapo pirmą kartą šioje šventėje dalyvavęs Kauno rajono Babtų kultūros centro folkloro ansamblis „Vėrupė“ (vad. Jūratė Svidinskienė). „Folkloro kolektyvas mylintis romansus“, – taip prisistatė ansamblis ir žiūrovams padovanojo net aštuonių, melodingais skambesiais užbūrusių, nuoširdžiai atliktų dainų programą.

Lyriškais, kupinais ilgesio ir meilės romansais šventės žiūrovus žavėjo ir jau anksčiau šventėje dalyvavę ansamblio draugai iš Šiaulių ir kitų miestų. Scenoje pasirodė Kelmės rajono Pašilėnų daugiafunkcio centro moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ (vad. Romaldas Pečeliūnas), Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleiviai Arnas Šimaitis ir Rūta Klungevičiūtė, Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblis „Sidabrinė gija“ (vad. Vita Taučienė-Rezgienė), Šiaulių artrito draugijos vokalinis ansamblis „Artis“ (vad. Irena Lipinskienė), Šiaulių Santarvės gimnazijos mokinė Veronika Mečionytė, Šiaulių Parkinsono draugijos ansamblis „Gaida“ (vad. Stanislovas Vedeckis) bei Šiaulių rusų kultūros centro studija „Kalina“ (vad. Oksana Legackaja).

Vakaro puošmena tapo paskutinis koncerto romansas „Jau ruduo atėjo“, kurį kartu atliko visi į šventę atvykę atlikėjai bei renginio žiūrovai. Jausmingo romanso žodžiai ir melodingas muzikos skambesys užpildė visų susirinkusiųjų širdis šiluma ir vakarą užbaigė lyriška emocija.

Emilio Jucio nuotr.
Daugiau nuotraukų – Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje.
Atnaujinta: 2018-10-20 22:44