Atgal

Moterų pasidainavimai „(Iš)dainuok save“

Šiaulių universiteto biblioteka, 418 auditorija (Vytauto g. 84)
Gruodžio 3 d. 18 val.

Kiekvieną pirmąjį mėnesio antradienį Šiaulių universiteto bibliotekos 418 auditorijoje (Vytauto g. 84) vyksta padainavimų vakarai „(Iš)dainuok save“ su etninės kultūros, pasaulėžiūros specialiste Juste Lipinskiene. 

Padainavimų vakaruose buriasi moterys, merginos, mamos su vaikais, mylinčios folklorinę dainą ir norinčios drauge dainuoti, atsipalaiduoti, trumpam pabėgti nuo kasdieninių darbų ir atrasti vidinę ramybę bei harmoniją.

Padainavimų repertuare – liaudies dainos ir sutartinės. „Susitikimai ir susidainavimai yra apie mamas, apie vaikus. Kaip pailsėti, atsipalaiduoti, iš naujo save pažinti kaip moterį ir motiną – šios temos liečiamos tarp dainavimų. Moterims, mamoms būtina trumpam ištrūkti iš namų, šeimos, buities, kad sugrįžtų į save, kad tikrąją save išdainuotų... Norėčiau, kad  batus nusiautume, būtume su kojinėm. Sijonuotos. Moteriškos. Laisvos. Lengvos. Ir tiesiog dainuotume“, – sako J. Lipinskienė ir kviečia moteris kiekvieną pirmąjį mėnesio antradienį drauge panirti į harmoningą dainuojamojo folkloro pasaulį.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.


Renginys nemokamas


Atnaujinta: 2019-09-27 15:38