Atgal

Miesto šventė „Šiaulių dienos 784“

Šiaulių miesto erdvės
Rugsėjo 11–12 d.

Staiga mus užklupusi pandemija sutrukdė ne tik įprastinę žmonių veiklą, bet ir meninį, kultūrinį gyvenimą, žinomų švenčių laukimą, jų organizavimą ir įgyvendinimą. Nors dar ir nėra aiškios informacijos dėl tolimesnio renginių likimo, šiuo metu numatoma, kad miesto šventė „Šiaulių dienos 784“ įvyks.

Planuojama, kad „Šiaulių dienos 784“ vyks 2020 m. rugsėjo 11–12 d. Tai viena svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šiauliečių ir miesto svečių šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas ir įvairių miesto institucijų bendradarbiavimas.

Miesto šventės šūkis –  „#Šiauliaišviečia“, jau kurį laiką vartojamas įvairiuose renginiuose ir iniciatyvose. Manoma, kad šių metų šventinė „Šiaulių dienų“ renginių programa gali būti kiek kitokia nei įprastai, tačiau įdomi ir patraukli plačiai žmonių auditorijai. Viliamasi, kad kiekvienas šiaulietis ir miesto svečias ras sau įdomių pramogų.

Informacija bus papildyta.

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas.

Valstybės ir Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinės įstaigos, kūrybinės sąjungos, nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įmonės ir kitos įstaigos kviečiamos teikti informaciją apie planuojamus renginius „Šiaulių dienų 784“ metu.


Renginys nemokamas


Atnaujinta: 2020-07-08 16:36