Atgal

„Domino“ teatro spektaklis „Testas“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2021 m. kovo 27 d. 18 val.
13.13–21.21 Eur

Spektaklis perkeltas iš 2020 m. rugsėjo 19 d. į 2021 m. kovo 27 d.

Žiūrovai į kovo 27 d. spektaklį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.
 
Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą iki lapkričio 10 d. galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius.
 
Jei pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, reikėtų savo turimus bilietus atsiųsti el. paštu info@dominoteatras.lt.

Nuotykių komedija „Testas“ sumaniai atskleidžia šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybes.
 
Ką pasirinkti: 100 tūkst. eurų dabar ar 1 mln. po dešimties metų? Štai tokį klausimą sutuoktiniams Paulai ir Viktorui užduoda senas jų draugas Denis. Atsakyti – nelengva. Paulos moraliniai įsitikinimai tokių dovanų priimti neleidžia, tačiau šeimą kaip tik spaudžia finansiniai sunkumai. Denis reikalauja porą apsispręsti – reikia atsakymą pasakyti čia ir dabar. Įtampa auga, ginčai aštrėja, pamažu į paviršių kyla veikėjų paslaptys ir tikrieji motyvai. Galų gale ant svarstyklių atsiduria ne tik pinigai, bet ir meilė. Ar pavyks porai išlaikyti šį gyvenimo testą?
 
Netikėtų paslapčių ir pasirinkimų kupina komedija „Testas“ sukurta pagal ispanų dramaturgo Jordi Vallejo Duarri pjesę tuo pačiu pavadinimu. 2014 m. spektaklis Ispanijoje laimėjo „Fray Luís de León“ prizą už puikiai atspindėtą šiuolaikinę tematiką, teatrališkus dialogus ir vaizdingą scenografiją. Šios nuotykių komedijos vizualiką – plakatą ir logotipą – sukūrė dailininkas bei fotomenininkas Algis Kriščiūnas.
 
O ką pasirinktumėte Jūs?
 
 
Organizatorius – VšĮ „Komedijos teatras“ (DOMINO teatras)Atnaujinta: 2020-10-23 09:11