Atgal

Choreografinė pasaka „Svečiuose pas pasaką“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Gruodžio 15 d. 10 val.
9 Eur, vaikams su nuolaida 4,50 Eur*

Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), Lietuvos ir pasaulio scenose demonstravusi choreografines pasakas vaikams „Bembis“, „Merė Popins“, „Ledinė širdis“, „Imperatoriaus lakštingala“, šiemet pristato choreografinės pasakos „Svečiuose pas pasaką“ premjerą!

Tad paslaptingiausioms ir gražiausioms metų šventėms nenumaldomai artėjant, Šiaulių kultūros centras siūlo Jūsų mažiesiems dovanoti emocijas ir įspūdžius. Kviečiame šventes pradėti švęsti stebint teatralizuotą spektaklį „Svečiuose pas pasaką“, kuris nukels į stebuklingą pasakų pasaulį.
Programos kaina nurodyta su Kalėdų Seneliu.

Teatralizuotame spektaklyje „Svečiuose pas pasaką“ galima atpažinti ir sutikti visiems gerai žinomų pasakų – „Pelenė“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Alisa stebuklų šalyje“ ir kt. – personažus, kuriuos įkūnija per šimtas choreografijos studiją „Aušrelė“ lankančių vaikų, kurių amžius svyruoja nuo 4 iki 16 metų. Jaunieji aktoriai šokio kalba nukelia žiūrovus į nepamatuojamą ir neapčiuopiamą pasakų pasaulį, paneria į stebuklų šalį ir pasakoja visiems puikiai žinomų pasakų istorijas. Choreografinis spektaklis žiūrovus pakeri ne tik išmoningu šokio pastatymu, bet ir personažų sceniniais kostiumais bei scenografija.

Galimybių pasas yra privalomas. Reikalinga registracija į renginį čia.

Turite klausimų arba norite rezervuoti bilietų choreografinę pasaką, susisiekite.
Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“
kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė
Tel. +370 678 36 701, el. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt

nuolaida suteikiama moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą.
100 proc. nuolaida suteikiama neįgaliajam, kuriam reikalinga lydinčiojo asmens (1 asmuo) pagalba, ir lydinčiajam asmeniui (būtina išankstinė registracija).


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2021-12-14 12:59