Atgal

Vasaros dienos stovykla visai šeimai „Smagu žinoti“

2018 m. liepos 17 d. – rugpjūčio 23 d., antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais, 14.00–17.00 val. Šiaulių kultūros centras organizuoja vasaros dienos stovyklą vaikams ir jų šeimoms „Smagu žinoti“.

Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai
Rugpjūčio 21 d. 14.00–17.00 val.

Tikslas – sukurti turiningą laisvalaikį atostogaujantiems vaikams tenkinant pažinimo ir lavinimosi poreikius kultūros, meno bei sporto srityse.
Dalyviai: 5–12 m. vaikai. Vaikai iki 7 m. stovyklos veikloje dalyvauja prižiūrimi vyresnių šeimos narių.
Dienos kaina: 2 Eur. Socialiai remtinų šeimų, gaunančių socialinę pašalpą, vaikams – nemokama.

Antradienis – kūrybinių dirbtuvių diena

Kūrybinių dirbtuvių dienos programa  orientuota į vaiko saviraiškos ir kūrybiškumo lavinimą, tikslinį užimtumą ir turiningą poilsį. Vasaros dienos stovyklos dalyviai, atlikdami įvairias kūrybines užduotis, taikydami skirtingas meno rūšis ir technikas, tobulins turimus įgūdžius ir įgis naujų. Užsiėmimų metu vyks piešimo, aplikacijos, karpymo iš popieraus, pynimo iš siūlų, lipdymo iš molio dirbtuvės. Vaikai išmoks pasigaminti meniškų suvenyrų, žaislų, aksesuarų, tradicinių molinių švilpynių.

Kūrybines dirbtuves ves ŠKC Aklųjų ir silpnaregių skyriaus kultūrinių renginių organizatorė Irena Volodkienė, ŠKC studijos „Svajokliai“ vadovė Zita Vilutytė, ŠKC kultūrinių renginių organizatorė Monika Paraugytė, keramikas Mindaugas Turolevičius.

Priemonėmis, reikalingomis veiklai, pasirūpina organizatoriai. Dalyviai turi turėti maisto pavakariams ir viešojo miesto transporto bilietą.
Visi užsiėmimai vyksta susidarius 6–12 dalyvių grupei.

Stovyklos koordinatorės: ŠKC Aklųjų ir silpnaregių kultūros namų vedėja Inta Skeivienė, kultūrinių renginių organizatorė Irena Volodkienė.
Registruotis tel. +370 676 48 539, el. p. inta.skeiviene@siauliukc.lt

Daugiau informacijos čia
Atnaujinta: 2018-06-22 15:04