Atgal

Koncertas „Baletijos karalystė. Šokių mokykla“ su Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“

Šiaulių kultūros centro pramogų salė „Maksas“ (Aušros al. 31)
2024 m. balandžio 8 d. 18 val.
Renginys nemokamas

Balandžio 8 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre vyks koncertas „Baletijos karalystė. Šokių mokykla“ su Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. Inga Širvienė).

Baletijos karalystėje išaušo dar viena šviesi, saulėta, kupina džiaugsmo ir neapsakomo grožio diena. Niekas net neprisiminė negandų ir tamsumų, kurios rodos tik ką buvo apgaubusios nuostabiąją Baletijos karalystę.

Visas blogis slinko vis tolyn, tolyn, tolyn...

Baletijos karalystės Šokių mokykloje gyvenimas virte virė.

Vieni bėgo, kiti matavosi repeticijų rūbus, treti prie veidrodžių bandė prisiminti sudėtingiausias šokių pozicijas. Visi Baletijos karalystės Šokių mokyklos mokiniai puikiai žinojo, kad norint keliauti savo troškimų ir svajonių link, reikia nugalėti visas negandas ir įdėti labai daug pastangų.

Na, o dabar kviečiame jus tyliai praskleisti sunkias, raudono aksomo užuolaidas ir akies krašteliu žvilgtelėti, kaip sekasi nuostabios Baletijos karalystės šokėjams keliauti savo tikslo link.

Daugiau informacijos: https://www.siauliukc.lt/news/2781/63/Choreografijos-studija-impresija-kviecia-pasinerti-i-Baletijos-karalyste/

Renginio trukmė: ~1 val.

Liubov Yarmoshenko nuotr.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.


Renginys nemokamas


Atnaujinta: 2024-04-04 17:21