Atgal

„Šiaulių dienos 781“: kvietimas įsitraukti į šventinę programą, registracija į eiseną

2017 m. rugsėjo 7–9 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 781“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šiauliečių ir miesto svečių šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas ir įvairių miesto institucijų bendradarbiavimas. Miesto šventėje, kurios pavadinimas „MODERNŪS ŠIAULIAI. Šimtmečio istorijos vedami…“, siekiama atspindėti šių dienų naujoves, visuomenės skonį, naujausius technikos laimėjimus. Kadangi šiais metais pradedama minėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, šventės organizatorius nori ne tik pabrėžti šiandienos naujoves, bet ir atkreipti dėmesį į miesto praeitį. Šiauliai pelnytai gali didžiuotis turtinga istorija, tad rugsėjo 8 d. šiauliečiai ir miesto svečiai bus kviečiami pajausti tarpukario (1918–1940 m.) modernizmo atmosferą, o rugsėjo 7 ir 9 d. vyks modernius Šiaulius atspindintys renginiai.


Kviečiame Jus dalyvauti eisenoje ir kartu sukurti istorijos dalelę. Eisenos dalyviai turi pristatyti savo organizacijos išskirtinumą ir šiuolaikiškumą, jų apranga ir atributika turi atspindėti miesto dienų pavadinimą. Numatoma, kad pučiamųjų orkestrai su žaismingomis parodomosiomis programomis ir šiauliečių eisena apie 17 val. pajudės nuo Šiaulių Ragainės progimnazijos (Tilžės g. 85) Prisikėlimo aikštės link, kurioje vyks miesto šventės atidarymas.

Miesto dienos – mūsų visų šventė, tad kiekvieno indėlis yra labai reikalingas. Kviečiame Jus teikti informaciją apie planuojamus renginius, parodas, akcijas ir pan., kad galėtume parengti bendrą šventės programą. Pagrindinės šventės dienos – rugsėjo 7–9 d., bet į programą bus įtraukiami ir didieji renginiai, vyksiantys rugsėjo 6–10 d. Akcentuosime nemokamus renginius. Bus spausdinama bendra šventės renginių programa ir skelbiama internete. Pagrindinė programa, kuri atitiks šventės tematiką, bus spausdinama ir plakatuose. Informacijos lauksime iki 2017 m. birželio 16 d. Laiku nepateikus informacijos, renginys bus skelbiamas tik šventės programoje internete.

Informaciją apie renginius prašome pateikti Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėjai Astai Vaitkienei el. p. asta.vaitkiene@siauliukc.lt ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyriaus vyr. specialistei Editai Ramanauskienei el. p. edita.ramanauskiene@siauliai.lt.

Eisenos dalyvius kviečiame registruotis el. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt, tel. (8 41) 52 56 93, atsakingas asmuo Šiaulių kultūros centro etninės kultūros specialistė Aušra Brijūnienė. Registracija vyks iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.

Eisenos dalyvio anketa 2017

Renginio registracijos forma 2017
Atnaujinta: 2018-04-26 16:56