Atgal

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Deklamuoju Lietuvą“


Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms skirta akcija

Ar Jūs domitės poezija ir Jums patinka lietuvių autorių kūryba? Galbūt skaitote, deklamuojate, o gal ją kuriate ir patys? O gal paprasčiausiai mylite Lietuvą? Šiaulių kultūros centras skelbia eilėraščių deklamavimo akciją „Deklamuoju Lietuvą“ ir kviečia Jus dalyvauti bei parodyti savo meninius sugebėjimus!
 
Akcija siekiama paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienų reikšmę ir svarbą, paskatinti kūrybiškumą, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą bei atkreipti visuomenės dėmesį į poezijos žanro svarbą. Deklamuodami Lietuvai, paminėsite reikšmingas dienas kitaip – šventiniu laikotarpiu parodysite savo dėkingumą, prisiminsite, kad esate laisvi ir nepriklausomi.
 
Šiaulių kultūros centras nuo vasario 3 d. iki kovo 11 d. lauks Jūsų vaizdo įrašų, kuriuose galima pamatyti, kaip deklamuojate savos kūrybos ar lietuvių autorių eilėraščius Lietuvai. Vaizdo įrašai bus viešinami Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje.
Vaizdo įrašus kviečiame siųsti el. p. info@siauliukc.lt, laiške būtinai nurodant savo vardą ir pavardę arba atstovaujamos įstaigos pavadinimą.
 
Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje iki kovo 11 d. vyks balsavimas už originaliausius vaizdo įrašus, o skelbiamo konkurso nugalėtojai bus apdovanoti prizais.Atnaujinta: 2021-02-03 15:15