Atgal

Pavasario šventes Šiauliai pasitinka pasipuošę velykiniais akcentais

Artėjant šv. Velykoms Šiaulių miestas puošiasi šventinėmis dekoracijomis. Velykų dvasią mieste skleidžia simboliškai išmargintas Prisikėlimo aikštėje esantis užrašas #ŠIAULIAIŠVIEČIA ir spalvingais piešiniais išgražintos Šiaulių kultūros centro bei Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų lauko erdvės.


Miesto šūkį atspindintis užrašas #ŠIAULIAIŠVIEČIA jau kurį laiką puošia miesto erdves ir išpildo jose organizuojamas iniciatyvas. Naktį šviečiantis, tačiau fotografuotis kviečiantis ir dieną, objektas yra tapęs vienu pagrindinių miesto akcentų, be kurio neįsivaizduojamos pagrindinės miesto šventės – ne išimtis ir šv. Velykos.

Šiaulių kultūros centro iniciatyva šiauliečiams paruoštas siurprizas – jau įprastiniu vaizdu tapęs užrašas švenčių proga išmargintas tradiciniais margučių raštais. Spalvingos velykinės dekoracijos objektą puoš iki pat Vaikų Velykėlių, tad šiauliečiai tikrai spės ir apsilankyti, ir nusifotografuoti.

Šiaulių kultūros centro ir Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų teritorijos taip pat sumirgėjo spalvomis. Lauko grindiniai prie Šiaulių kultūros centro pastatų išpuošti didžiuliais Velykų margučių piešiniais, prisidedančiais prie šventiškos atmosferos skleidimo mieste.

Tikimasi, kad puošmenos šventinio laikotarpio metu suteiks pavasariškų spalvų šiauliečių kasdienybei, pakels nuotaiką tiek pro jas praeinantiems, tiek pravažiuojantiems, ir įkvėps kūrybiškumo tiems, kuriems jo trūko.

Rolando Parafinavičiaus ir Monikos Paraugytės nuotr.
Atnaujinta: 2021-04-02 19:05