Atgal

Šiaulių kultūros centras kviečia vaikus į kūrybiškumo stovyklą „Amatų marginys“!

Šiaulių kultūros centras kviečia 7–10 metų vaikus smagiai ir turiningai praleisti laiką kūrybiškumo stovykloje „Amatų marginys“! Stovyklos metu vaikai turės puikią progą ne tik susirasti naujų draugų, bet ir lavinti savo meninius sugebėjimus įvairiose srityse.


Vaikai pažins kūrybos džiaugsmą Amatų dirbtuvėlėse, kuriose išbandys amatus, susipažins su senosios meistrystės tradicijomis – keramika, medžio drožyba, audimu, vilnos vėlimu, išbandys mozaikos techniką. Užsiėmimų metu vaikai savo rankomis pasigamins unikalius gaminius, atras norą kurti, tobulins turimus įgūdžius ir įgis naujų žinių.  

Išlaisvinti kūrybiškumą vaikai galės ir kūrybinių pertraukėlių metu, kuriose su aktoriumi Modestu Vaitkevičiumi kurs šešėlių teatrą, vaidins, žais kūrybinius ir saviraiškos žaidimus. Perkusininkas Gintas Gascevičius pakvies į Perkusijos studiją, kurioje vaikai galės pasisemti energijos smagiai grodami būgnais. Išbandyti savo muzikinius sugebėjimus bus galima ir pasidainavimuose, kuriuos ves apeiginio folkloro ansamblio „Rėda“ vadovė, etnologė Justė Lipinskienė.

Stovykla vyks birželio 28 d. – liepos 2 d. nuo 8.30 val. iki 15 val. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31). Kaina vienam vaikui – 105 Eurai (5 dienos, įskaičiuoti 2 maitinimai per dieną).

Užsiregistravusiems bus atsiųsta detali kūrybiškumo stovyklos „Amatų marginys“ programa.

Vietų skaičius ribotas.

Registracija, išsami informacija tel. +370 678 53 171, el. p. vaida.dambrauskiene@siauliukc.lt.
Atnaujinta: 2021-06-07 11:07