Atgal

Miesto šventės rėmėjai – Šiaulių verslo įmonės

Šiaulių miesto kultūrą palaiko gražios mecenavimo tradicijos – verslo įmonių finansinė parama kasmet leidžia šiauliečius ir miesto svečius nustebinti aukštos kokybės renginiais. Ne išimtis ir didžiausia miesto šventė „Šiaulių dienos“, kuri dosnių verslininkų dėka lankytojams nepagaili įsimintinų akimirkų.


„Miesto verslo įmonių parama kultūros renginiams kasmet rodo vis ryškesnį šiauliečių bendradarbiavimą. Nuoširdžiai dėkoju visoms verslo įmonėms, skiriančioms dalį savo pajamų paramai. Jūsų dosnumas yra puikus atsakingo verslo pavyzdys visai Lietuvai“, – tvirtina Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Garsiai ir su pasididžiavimu skelbiame, kad jubiliejinės miesto šventės mecenatas – UAB „Nostrada“, įmonė, ketvirtus metus iš eilės skirsianti miesto šventei didžiausią paramą. Tačiau užpildytos ne visos Didžiųjų rėmėjų, Rėmėjų ir Draugų pozicijos, todėl Šiaulių miesto meras A. Visockas ir Šiaulių kultūros centras kviečia verslo įmones ir šiais metais remti kultūrą ir renginių išsiilgusiai bendruomenei padovanoti įspūdingų reginių. Jūsų finansinė parama gali prisidėti prie saugios ir neužmirštamos šventės, patenkinančios kiekvieno lankytojo kultūrinius ir pramoginius poreikius, sukūrimo.

Dėl Paramos sutarties sudarymo reikėtų kreiptis į Šiaulių miesto dienų organizatorių – Šiaulių kultūros centrą – el. paštu info@siauliukc.lt arba tel.+370 41 42 07 33.

Jolitos Zablockienės nuotr.
Atnaujinta: 2021-06-07 15:45