Atgal

Dėl planuojamų kalėdinių, naujamečių renginių


Kalėdos – tai stebuklingiausias, gražiausias ir daugiausiai teigiamų emocijų suteikiantis metų laikas. Kalėdinis laikotarpis labiausiai orientuotas į šeimos ir bendruomenės ryšių puoselėjimą, todėl kalėdinėms šventėms įprasminti švietimo, kultūros, sporto, verslo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos šiauliečiams ir miesto svečiams nori sukurti kuo jaukesnę aplinką, pasiūlyti įvairiausių renginių, kuriuose būtų galima turiningai praleisti laiką.

Šiaulių kultūros centras – pagrindinis kalėdinių ir naujamečių renginių organizatorius – kviečia švęsti su šūkiu #ŠviečiančiosŠiauliųKalėdos. Švenčių laukimo pradžią paskelbs pagrindinės miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventė Prisikėlimo aikštėje, kuri planuojama gruodžio 4 d. Programoje numatyta muzikinė pasaka ir šventinis koncertas su garsiais šalies atlikėjais, stebuklų kupiną pasaulį kurs kalėdinių ir naujamečių atvirukų ekspozicija. Viso šventinio laikotarpio metu Šiaulių kultūros centras šiauliečiams ir miesto svečiams padovanos ir daugiau įvairių renginių.

Prašome Jūsų teikti informaciją apie planuojamus renginius, parodas, akcijas, iniciatyvas ir kt., kad drauge padovanotume jaukias, bendruomeniškas ir kūrybiškumu dvelkiančias šventes miestiečiams. Internete bus skelbiama bendra šventės renginių programa, apimanti 2021 m. gruodžio 4 d. – 2022 m. sausio 15 d. renginių laikotarpį. Pagrindinė programa, kuri absoliučiai atitiks šventės tematiką, apims ne į siaurą ratą, o į plačią visuomenės dalį, turistus orientuotus renginius, bus spausdinama reklaminėje medžiagoje.

Informacijos lauksime iki 2021 m. lapkričio 3 d. Laiku nepateikus informacijos, renginys bus skelbiamas tik šventės programoje internete.

Informaciją apie renginius prašome pateikti Šiaulių kultūros centro Komunikacijos skyriaus vedėjai Irmai Grinevičienei el. p. irma.grineviciene@siauliukc.lt.

Renginio registracijos forma

Ramunės Bernotaitės nuotr.
Atnaujinta: 2021-10-19 16:36