Atgal

Į Rėkyvą ateina Kalėdos

Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštėje jau spindi ir iš tolo šviečia pagrindinė miesto Kalėdų eglė. Gruodžio 10 d. vakarą prie Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų buvo įžiebta ir šios bendruomenės Kalėdų eglė. Įžiebimo šventėje mažuosius rėkyviškius linksmino Šiaulių kultūros centro šokių kolektyvas ir Kalėdų Senelis su savo palyda.


Pagrindinis švenčių simbolis Rėkyvą pasiekė likus kiek daugiau nei dviem savaitėms iki šv. Kalėdų. Šiais metais žaliaskarės įžiebimo šventėje dalyvavo Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas), kuri susirinkusius džiugino kalėdine šokio programa. Taip pat vaikučių laukė Kalėdų Senelis su savo palyda, mažuosius linksminę žaidimais ir atrakcijomis.

„Žinome, koks svarbus ir reikalingas yra bendravimas šventinio laikotarpio metu. Tikiu, kad Rėkyvoje įžiebta Kalėdų eglė vystys bendruomenės tarpusavio santykius ir kvies prie įžiebtos eglės bendrauti bei mėgautis šventine atmosfera“, – sako Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus vedėja Aušra Brijūnienė.

Kitas kalėdinis renginys Rėkyvoje vyks gruodžio 18 d., kur Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) bus pristatoma choreografinė istorija „Tylos garsai“. Pasirodymą pristatys Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas) ir Šiaulių kultūros centro teatro studija „Gūžta“ (meno vad. M. Vaitkevičius). Režisierius – Modestas Vaitkevičius.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad renginys nemokamas, bet reikalinga registracija. Užsiregistruoti galima Šiaulių kultūros centro interneto svetainėje (www.siauliukc.lt) arba renginio vietoje. Patekimas į Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namus galimas tik turint galimybių pasą.
Atnaujinta: 2021-12-11 14:03