Atgal

Dviejų dalių spektaklis „Tango Taganroge“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Sausio 28 d. 18 val.

Mieli žiūrovai,

deja, bet dėl aktoriaus ligos, renginys yra atšaukiamas.

Renginio organizatorius atsiprašo už sukeltus napatogumus.

Literatūros klasiko, dramaturgo, trumpo apsakymo meistro Antono Pavlovičiaus Čechovo ankstyvajame kūrybiniame laikotarpyje parašytų vienaveiksmių humoreskų „Meška“, „Vestuvės“, „Piktadarys“ ir „Jubiliejus“ inscenizacijos, kuriose per humoru persunktas, gyvenimišką rutiną atspindinčias situacijas narpliojami įvairių socialinių sluoksnių žmonių tarpusavio santykiai, keliami meilės, gyvenimo prasmės, asmenybės pašaukimo, teisingumo ir moralės klausimai.

Humoreskoje „Meška“ atsiskleidžia moters ir vyro santykių subtilumai. „Piršlybos“ – apie tai, kaip per smulkmeniškumą žmonės nepastebi esminių dalykų. „Piktadarys“ – apie teisinę sistemą, kurioje iš adatos priskaldomas vežimas malkų. „Jubiliejus“ – apie banko veiklos jubiliejaus paminėjimą, kuris sklandžiai tikrai nepraeis.

Šiame spektaklyje kaip mažytėje tango šokio aikštelėje personažai aistringai rungiasi dėl idėjų, meilės ir principų. Čia viskas prasideda galantiškai, o baigiasi…

Režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Scenografas – Artūras Šimonis
Choreografė -Lina Šimkienė

Vaidina: Gintarė Daniusevičiūtė – Vaitkevičienė, Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė, Arūnas Jokubauskas, Birutė Kaktytė – Varkalienė, Vaida Kavaliauskaitė, Jūratė Levickaitė, Karolis Liaučius, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis.

Galimybių pasas yra privalomas.

Įėjimas su kvietimais. Kvietimus nuo gruodžio 30 d. galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje.
Kasos tel. +370 41 52 46 59

Organizatorius Naisių vasaros teatras


Renginys nemokamas


Atnaujinta: 2022-01-27 08:26