Atgal

„3+3“ arba Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Sausio 21 d. 18 val.
25–40 Eur

Mieli žiūrovai,

deja, bet dėl aktoriaus turėto kontakto su asmeniu, sergančiu Covid-19, renginys yra perkeliamas į kovo 6 d. 18 val.

Visi įsigyti bilietai galios naujai renginio datai. Jei nauja renginio data nėra tinkama, bilietus galite grąžinti iki sausio 30 d. užpildant šią grąžinimo formą https://forms.gle/RPtdu3ruKGfP36LH8

Žiūrovai, įsigiję bilietus į koncertinę programą „Edis Agregatas gyvai”, bus įleidžiami su ankstesniais bilietais į teatralizuotą koncertą „3+3“ arba Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų.

Kas atsitinka, kai dvi muzikuojančių aktorių kartos nusprendžia prisiminti gražiausią savo kūrybą ir sujungti jėgas tam, kad ji naujai suskambėtų pasiilgtiems žiūrovams?

Mylimomis dainomis skambantį atsakymą išgirsite apsilankę koncerte „3+3“!

Dviguba muzikinė jėga, dvigubai daugiau gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų – tai žada prie Keistuolių teatro įkūrėjų trio Ilonos Balsytės, Aido Giniočio ir Dariaus Auželio prisijungę dar trys charizmatiški, balsingi bei sąmojingi kūrėjai Sigitas Mickis, Dalius Skamarakas ir Aurimas Meliešius.

Pirmojoje koncerto dalyje nuo studijų metų koja kojon žengiantys Keistuolių teatro senbuviai Ilona, Aidas ir Darius scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai.

Tuo tarpu antrojoje „3+3“ koncerto dalyje prie šauniojo trio prisijungiantys Sigitas, Dalius ir Aurimas atneša ir trigubai daugiau energijos, su kuria naujai suskamba senųjų irpasiilgtųjų „Paskutinių Brėmeno muzikantų" dainos bei pristatomi nauji dar negirdėti kūriniai. Šis tas seno ir pasiilgto, šis tas užmiršto ir džiaugsmingai prisiminto, lašelis naujovių ir žiupsnelis visai netikėtų staigmenų – „3+3“ receptas, išgydysiantis liūdesį, išvaikysiantis nuobodulį ir panardinsiantis į pačių geriausių emocijų sūkurį.

Renginio trukmė – 2 val. 15 min. (su pertrauka).

Galimybių pasas yra privalomas.

Organizatorius VšĮ „Vilniaus Keistuolių teatras“
Atnaujinta: 2022-01-19 11:21