Atgal

Viktoro Prapro jubiliejinis šou „Grok susimildamas“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Vasario 13 d. 17 val.
12–15 Eur

Apgailestaudami informuojame, kad renginio organizatorius dėl didelio sergančiųjų skaičiaus nukelia Viktoro Prapro jubiliejinį koncertą „Grok susimildamas“ į lapkričio 13 d.

Žiūrovai į renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, todėl jų keisti nereikia. Jeigu nauja renginio data netinka, bilietus galima grąžinti.

Atsiprašome už nepatogumus.

 

Vasario 13 d. 17 val. šv. Valentino dienos proga Šiaulių kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo – Viktoro Prapro jubiliejinis šou „GROK SUSIMILDAMAS“. Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Kelio pradžia“, „Aš dar dainuosiu“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Laužai“, „Daktarai“, „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau“, „Primadona“ , „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko žymiausi Lietuvos atlikėjai.

Šį nuotaikingą šou papuoš 50 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija, o išskirtinis maestro Viktoro Prapro pasirodymas, nepaliks salėje abejingų. Taip pat žiūrovus džiugins koncerto svečiai: dainininkai-muzikantai ir uždegančiais šokiais visus žavės TV projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką – garantuojame!

Galimybių pasas yra privalomas. Visiems, vyresniems nei 6 metai asmenims, privaloma dėvėti ne žemesnio nei FFP2 lygio respiratorius.

Organizatorius VšĮ „Muzikos turo renginiai“
tel. +370 698 377 74
e. p. info@muzikosturas.lt


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2022-01-28 09:20