Atgal

Tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“ atidarytas

2018 m. gegužės 15–18 d. į Šiaulius sugrįžta tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“.


Pėsčiųjų bulvare gegužės 15 d. įvyko festivalio-konkurso atidarymo koncertas, kuriame gražiausius pasirodymus demonstravo ne tik jaunieji šokėjai ir dainininkai šiauliečiai, bet ir svečiai iš užsienio. Liaudiški, šiuolaikiniai ir klasikiniai šokiai bei iš visos širdies skambančios dainos viliojo miestiečius palaikyti jaunuosius atlikėjus garsiais aplodismentais.  

Mažųjų dėmesį traukė ne tik koncertas, bet ir įvairios pramogos: šokinėjimas ant batutų, piešimas, žaidimai ir kitos atrakcijos.

Pasak organizatorių, tradicinėje šventėje dalyvaus kolektyvai iš visos Lietuvos, svečiai iš Latvijos, Tatarstano, Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos, o iš viso scenoje pasirodys daugiau kaip 700 šokėjų. 

Organizatoriai primena, kad gegužės 16 d. festivalis persikels į Linkuvos kultūros centrą, kur vyks svečių koncertas „Gerumo sparnai“. Po koncerto šventė persikels prie Rėkyvos ežero – čia vyks tradicija tapęs festivalio Draugystės medžio sodinimas.

Gegužės 18 d. 10 val. Šiaulių arenoje (Jono Jablonskio g. 16) prasidės festivalio konkursinės dalys. Programoje pasirodys keturių amžiaus grupių šokėjai: 7–9 metų, 10–12 metų, 13–16 metų, 17–20 metų. Tarptautinė komisija vertins šokių atlikimo techniką, šokėjų artistiškumą, aprangą, šokio kompoziciją, pasirinkto repertuaro atitikimą dalyvių amžiaus grupei. Komisija kiekvienai šokio kategorijai ir amžiaus grupei skirs tris prizines vietas. 

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras, choreografijos studija „Aušrelė“.

Renginys nemokamas.

Vitos Jevtušenkienės nuotr.
Daugiau nuotraukų galima rasti Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje.
Atnaujinta: 2018-05-16 08:34