Atgal

Viktoro Prapro jubiliejinis šou „Grok susimildamas“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2022 m. lapkričio 13 d. 17 val.
12–15 Eur

Apgailestaudami informuojame, kad renginys yra atšauktas.

Dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis į bilietų platintoją.

Renginio organizatorius atsiprašo už sukeltus nepatogumus.

Vasario 13 d. 17 val. šv. Valentino dienos proga Šiaulių kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo – Viktoro Prapro jubiliejinis šou „GROK SUSIMILDAMAS“. Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Kelio pradžia“, „Aš dar dainuosiu“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Laužai“, „Daktarai“, „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau“, „Primadona“ , „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko žymiausi Lietuvos atlikėjai.

Šį nuotaikingą šou papuoš 50 komplektų spalvingų sceninių rūbų ir puiki scenografija, o išskirtinis maestro Viktoro Prapro pasirodymas, nepaliks salėje abejingų. Taip pat žiūrovus džiugins koncerto svečiai: dainininkai-muzikantai ir uždegančiais šokiais visus žavės TV projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką – garantuojame!

Raginame visus žiūrovus, įsigijusius bilietus į renginius, renginio dieną pasitikrinti informaciją, ar renginys nėra atšauktas ar perkeltas.

Organizatorius VšĮ „Muzikos turo renginiai“
tel. +370 698 377 74
e. p. info@muzikosturas.lt


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2022-10-24 08:39