Atgal

Motinos dienai skirtame koncerte – jautrus pasirodymas, skirtas ukrainiečių mamoms

2022 m. balandžio 28 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) vyks tradicinis Motinos dienai skirtas koncertas „Gerumo sparnai“, kurį organizuoja Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. Mindaugas Kosaitis, meno vad. asist. Vita Adomėnaitė-Butnorienė). Šiais metais renginys žiūrovus džiugins savo nuoširdumu ir atvirumu, mat į koncertą kviečiamos ne tik šiaulietės, bet ir ukrainietės mamos.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginys – nemokamas. Įėjimas su kvietimais.


Motinos diena – kiekvienam brangi ir artima diena, kurią rodomas dėmesys ir skleidžiama šiluma brangiausiam žmogui – mamai. Tradiciškai Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. Mindaugas Kosaitis, meno vad. asist. Vita Adomėnaitė-Butnorienė) kartu su savo draugais mamas pakvies į jaukų vakarą, kuriame pristatys visiškai naujus ir jau gerai žinomus šokio bei muzikos pasirodymus.

„Turbūt sutiksite, kad pati šilčiausia ir daugiausia teigiamų emocijų sukelianti pavasario šventė yra Motinos diena. Šią dieną visi skubame stebinti ir lepinti jas, taip bandydami parodyti savo dėmesį bei dėkingumą už suteiktą gyvenimą. Šiaulių kultūros centras taip pat nori pasveikinti mamas, dovanodamas joms įspūdžius ir šypsenas. Šiųmetiniame renginyje bus galima išvysti ir unikalų, jautrų Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ ir ukrainietės, tautinio ir modernaus šokio šokėjos, šiuo metu dirbančios Šiaulių menų mokykloje Marynos Mohylevskos, pasirodymą, kuris bus skiriamas visoms gedinčioms ukrainietėms mamoms“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ meno vadovas M. Kosaitis atskleidžia, kad prie šokėjų kolektyvo jau prisijungė ir renginyje pasirodys dvi ukrainietės mergaitės. „Džiaugiuosi, kad naujausios narės puikiai įsiliejo į mūsų kolektyvą ir išmoko mėgautis šokio teikiama ramybe. Taip pat kviečiu prie mūsų studijos jungtis ir daugiau šokti mėgusių ir tebemėgstančių ukrainiečių vaikų, kuriems tai yra ne tik laisvo laiko praleidimas, bet kartu ir galimybė susirasti naujų draugų, lavinti gebėjimus, atsipalaiduoti“, – sako Mindaugas Kosaitis.

Renginyje „Gerumo sparnai“ mamytėms šventinį koncertą dovanos Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai: choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė), liaudiškų šokių ansamblio „Kalatinis“ choreografijos grupė (meno vad. V. Verkulienė), liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“ (meno vad. R. Laugalis) bei Šiaulių Jovaro progimnazijos ir Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ (meno vad. V. ir R. Laugaliai).

Renginio organizatoriai informuoja, kad kvietimų jau nebėra, tačiau ramina nespėjusius jų pasiimti: pirmiausia į salę bus įleidžiami kvietimus turintys klausytojai, o tada laisvas likusias vietas galės užpildyti kvietimų nespėję pasiimti asmenys.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė, tel. +370 678 36 701, e. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Atnaujinta: 2022-04-25 11:33