Atgal

Motinos dienai skirtame koncerte – džiaugsmo ašaros ir nuoširdžios šypsenos mamų veiduose

Balandžio 28-osios vakarą Šiaulių kultūros centre vyko Motinos dienai skirtas koncertas „Gerumo sparnai“, kurį tradiciškai organizavo Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. Mindaugas Kosaitis, meno vad. asistentė Vita Adomėnaitė-Butnorienė). Viso renginio metu mamoms buvo skiriami šokio ir muzikos pasirodymai, kuriuos atliko vaikų ir suaugusiųjų kolektyvai.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.


Kiekvienais metais Šiaulių kultūros centras turi gražią tradiciją – Motinos dienos proga surengti šventinį koncertą, kuriuo norima dovanoti šypsenas ir geras emocijas mamoms. Šiemet į renginį buvo kviečiamos ir nuo karo bėgančios ukrainietės mamos, kurios laikinus namus rado Šiauliuose. Norėta, kad šventinis renginys padėtų joms bent kažkiek pajausti gražiausios ir nuoširdžiausios pavasarinės šventės nuotaiką.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame renginyje buvo galima išvysti prie Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kolektyvo prisijungusias ukrainietes mergaites, kurios, apsigyvenusios Lietuvoje, ir toliau nori mėgautis šokio teikiama nauda. Taip pat žiūrovus nustebino šiuo metu Šiaulių menų mokykloje dirbančios ukrainietės, tautinio ir modernaus šokio šokėjos Marynos Mohylevskos kartu su „Aušrelės“ kolektyvo vadovais pastatytas naujas choreografinis pasirodymas, skirtas specialiai šiam renginiui.

Koncerte „Gerumo sparnai“ šventinę atmosferą kūrė Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai: choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė), liaudiškų šokių ansamblio „Kalatinis“ choreografijos grupė (meno vad. V. Verkulienė), liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“ (meno vad. R. Laugalis) bei Šiaulių Jovaro progimnazijos ir Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ (meno vad. V. ir R. Laugaliai). Renginyje taip pat jautrią ukrainietišką dainą atliko Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas.

Organizatoriai džiaugiasi, kad koncertas „Gerumo sparnai“ šiemet sulaukė didelio žmonių susidomėjimo, o kvietimų į koncertą nebeliko vos tik paskelbus apie renginį.

Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ gyvuoja jau 60 metų. Kolektyvas per savo ilgus veiklos metus yra sukūręs nemažai choreografinių pasakų vaikams, dalyvauja daugybėje konkursų, švenčių ir festivalių bei yra jų prizininkas. Choreografijos studiją lanko per šimtas vaikų, kuriuos lavina ir užsiėmimų metu rūpinasi – meno vadovas Mindaugas Kosaitis, meno vadovo asistentė Vita Adomėnaitė-Butnorienė, akompaniatorius Maksas Perepečkinas ir kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė, tel. +370 678 36 701, e. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Atnaujinta: 2022-04-29 09:37