Atgal

Šiaulių kultūros centras šiauliečiams surengė savo gimtadienio vakarėlį

2022 m. liepos 26 d. Šiaulių kultūros centras kartu su Šiaulių miesto gyventojais atšventė savo 76-ąjį gimtadienį. Vos prasidėjusi šventė savo turininga kultūrine programa svečius įtraukė į linksmybių siautulį. Gimtadienio vakarėlyje netrūko rokenrolo muzikos, miestiečių juoko, nuoširdaus bendravimo bei vaišių. Į vakarėlį atėję svečiai galėjo gyvai išvysti skysto azoto galimybes ar tiesiog linksmai praleisti laiką klausantis komikų pasakojimų. Taip pat šventės svečiai turėjo unikalią galimybę sudalyvauti ekskursijoje, kuri leido iš arčiau pažinti prieš kelis metus visiškai atsinaujinusį Šiaulių kultūros centrą.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras.


Nuo 1946 m. savo veiklą skaičiuojanti įstaiga pirmą kartą savo gimtadienį sutiko su būriu šiauliečių ir miesto svečių. Norėta svarbią šventę atšvęsti artimiausių žmonių būryje, o kas jei ne kiekvienas miestietis, kuris lankosi įstaigos organizuojamuose renginiuose, ir yra geriausias Šiaulių kultūros centro draugas.

Gimtadienio vakarėlyje, kuris vyko prie Šiaulių kultūros centro, skambėjo rokenrolo muzika, kurią atliko gyvo garso grupė „Rolling box band“. Grupės duotas judrus muzikinis fonas įpūtė susirinkusiesiems svečiams daugiau drąsos ir leido vakarą tęsti ieškant naujų pažinčių. Vakarėlio metu išskirtinį reginį akims dovanojo iliuzionistas Antonas Lavrentjevas, kuris gimtadienio svečius stebino savo eksperimentais su skystu azotu. Šio magijos virtuozo atliekami triukai į renginį įnešė paslapties ir netikėtų atradimų. Vakarėjant šventė persikėlė į Šiaulių kultūros centro vidų, kur gerą nuotaiką gimtadienio svečiams skleidė trijulė komikų „K2 Comedy“, kurie pristatė nuotaikingą „stand up“ pasirodymą „Kritę angelai“. Vaikinų surengtas šou nuo pat pirmos pasirodymo minutės įtraukė kiekvieno miestiečio ausis ir akis į komedijos pasaulį.

Šventės metu buvo organizuojama ekskursija po Šiaulių kultūros centrą. Čia svečiai galėjo išvysti užkulisių erdves, grimo kambarius bei kitas pastato dalis, ne visada atviras ir prieinamas įstaigos lankytojams. Ekskursijos gide tapo Šiaulių kultūros centro pavaduotoja, kuri dalyvius intrigavo užslėptais ar negirdėtais faktais apie įstaigą bei renginius joje.

Šiaulių kultūros centras į vakarėlį susirinkusius miestiečius vaišino blyneliais ir ledais, kvietė išgerti puodelį karštos kavos ar arbatos, kuriais gardžiuodamiesi svečiai tęsė vakaro pažintis su naujai sutiktais žmonėmis ir Šiaulių kultūros centru.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, tel. +370 671 42 901, e. p. asta.vaitkiene@siauliukc.lt.

Rolando Parafinavičiaus nuotr.
Atnaujinta: 2022-07-27 13:35