Atgal

Rudens gėrybės džiugino šventėje „Rėkyvos derlius 2022 “

Rugsėjo 17 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų kiemelyje vyko derliaus šventė „Rėkyvos derlius 2022“. Rudens gėrybės ir rankų darbo gaminiai puikavosi ant prekystalių.
Organizatoriai: Šiaulių kultūros centras, Rėkyvos gyvenvietės bendruomenė, Rėkyvos seniūnija. Rėmėjas – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“.


Visi sodininkai, daržininkai, rankdarbių kūrėjai turėjo galimybę pasidalyti, parduoti, ar dovanoti savo užaugintas arba surinktas miško gėrybes. Į šventę atvykę svečiai bei dalyviai keitėsi receptų idėjomis ir klausėsi dainų, kartu turiningai praleido šeštadienio popietę.

Šventės metu sveikinimo žodžius tarė mero pavaduotojas Egidijus Elijošius, vyko Ugniaus Malakausko nuotraukų paroda. Susirinkusiems gerą nuotaiką dovanojo Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Širvienė), Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vadovė R. Kauneckaitė), ansamblis „Šaltinėlis“, romansų grupė „Darna“, dramos būrelis „Vitaminas C“ ir ansamblis „Radasta“.

Spalvingą rudens popietę daržo ir miško gėrybėmis bei rankų darbo gaminiais džiaugėsi ne tik Rėkyvos gyventojai, bet ir svečiai.

Liubov Yarmoshenko nuotr.
Atnaujinta: 2022-09-17 21:48