Atgal

Koncertas „Kalėdų žvaigždės“

Įspūdingas šventinis gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu.

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2022 m. gruodžio 30 d. 18 val.
19–29 Eur

Aktoriai ir dainininkai, LRT projekto „Auksinis balsas” laimėtoja Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis, kartu su gyvo garso grupe, šį kartą jus nukels į magišką laikotarpį – Kalėdas.
Į laikotarpį, kai kalėdinis blizgesys, spalvos, muzika, garsai ir kvapai nejučia mus įtraukia, bet tas laukimo jausmas, kad ir kaip banaliai tai skambėtų, yra geriausias jausmas pasaulyje.

Klausytojai nuostabiais atsiliepimais jau spėjo įvertinti talentingųjų aktorių muzikinį projektą HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS, todėl šventiniam laikotarpiui duetas paruošė jums naują staigmeną – unikalų ir žaismingą muzikinį projektą KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖS, kuriame muzika, įtraukiantys pokalbiai, interaktyvios situacijos ir aukščiausio lygio dueto aktorinis meistriškumas, pasieks ir pripildys kiekvieno jūsų širdį!

Renginyje jūsų lauks: profesionalus muzikinių kūrinių atlikimas, interaktyvios situacijos, įtraukiančios žiūrovus, negirdėtos ir intriguojančios istorijos apie Kalėdas.

Koncerte skambės visų laikų gražiausios kalėdinės dainos – klausytojų pamilti lietuviški kūriniai bei gražiausi pasauliniai hitai, puikiai tinkantys tokiame stebuklingame kalėdiniame laikotarpyje.

Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią padės sukurti kalėdinė scenografija, specialiai kuriamas šviesų dizainas ir, žinoma, MUZIKA, MUZIKA, MUZIKA… Juoksimės, žaisime, o kartais ir susigraudinsime.

Lina Rastokaitė – vokalas
Jokūbas Bareikis – vokalas, gitara
Vytis Smolskas – klavišiniai
Martynas Garbačas – bosinė gitara
Kostas Balčiūnas – gitara, akustinė ir elektrinė
Mindaugas Stundžia – perkusija

Organizatorius VšĮ „Pepper live”

 
Atnaujinta: 2022-12-05 09:03