Atgal

Choreografinė pasaka „Svečiuose pas pasaką“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2022 m. gruodžio 16 d. 12 val.
9 Eur, vaikams su nuolaida 4,50 Eur*

Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė) per savo ilgą kūrybinį gyvavimo laikotarpį pelnė galybę tarptautinių įvertinimų bei apdovanojimų, o svarbiausiems savo gerbėjams – žiūrovams – dovanojo ne vieną choreografinę pasaką ir, žinoma, pačias gražiausias emocijas.

Šiais metai norime Jums padėti pasiruošti pačiam šurmulingiausiam, bet kartu ir gražiausiam kalėdiniam laikotarpiui iš anksto, todėl siūlome šiemet mažiesiems dovanoti įspūdžius ir nepakartojamus prisiminimus. Gruodžio mėnesį kviečiame Jus nusikelti į magijos pasaulį, kuriame stebėdami teatralizuotą spektaklį „Svečiuose pas pasaką“, naujai atrasite gerai žinomas vaikiškas pasakas.

Teatralizuotame spektaklyje „Svečiuose pas pasaką“ galima atpažinti ir sutikti visiems gerai žinomų pasakų – „Pelenė“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Alisa stebuklų šalyje“ ir kt. – personažus, kuriuos įkūnija per šimtas choreografijos studiją „Aušrelė“ lankančių vaikų, kurių amžius svyruoja nuo 4 iki 16 metų. Jaunieji aktoriai šokio kalba nukelia žiūrovus į nepamatuojamą ir neapčiuopiamą pasakų pasaulį, paneria į stebuklų šalį ir pasakoja visiems puikiai žinomų pasakų istorijas. Choreografinis spektaklis žiūrovus pakeri ne tik išmoningu šokio pastatymu, bet ir personažų sceniniais kostiumais bei scenografija.

Tikime, kad choreografinė pasaka mažiesiems dovanos begalę teigiamų emocijų, o patirtų naujų įspūdžių ir emocijų užteks visam kalėdiniam laikotarpiui.

Turite klausimų arba norite rezervuoti bilietų choreografinę pasaką, susisiekite.
Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“
kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė
Tel. +370 678 36 701, el. p. zita.mundiniene@siauliukc.lt

*nuolaida suteikiama moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą.
100 proc. nuolaida suteikiama neįgaliajam, kuriam reikalinga lydinčiojo asmens (1 asmuo) pagalba, ir lydinčiajam asmeniui (būtina išankstinė registracija).

Rolando Parafinavičiaus nuotr.


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2022-11-16 10:10