Atgal

Rūtos Ščiogolevaitės koncertas „Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2023 m. balandžio 12 d. 18 val.
21–26 Eur

Balandžio 12 d. 18 val. į savo gimtuosius Šiaulius atvyksta dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Savo klausytojus ji pakvies į įspūdingą koncertą „Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“, kuris įvyks Šiaulių kultūros centre.

Nors sykį girdėję Rūtą Ščiogolevaitę profesionalioje scenoje, paliudys, jog jos vokaliniam meistriškumui sunku atrasti atitikmenį. Drąsiai po žanrų įvairovę nardanti atlikėja puikiai atsiskleidžia tiek pop muzikos skambesyje, tiek džiazo ritmuose. Scenoje ji niekada nestokoja geros nuotaikos, koketiško humoro, emocinio ryšio ir atviro dialogo su žiūrovu.

Šįkart Rūta publikai dovanoja legendinės, visame muzikos pasaulyje ryškų pėdsaką palikusios pop muzikos dievaitės Whitney Houston dainas. Ši atlikėja, pasak pačios Rūtos, buvo jos pirmoji ir visų laikų geriausia mokytoja, turėjusi angelišką balsą, liūto dvasią ir dievišką esybę. Daugybę kartų kritusi ir vėl atsistojusi, gyvenusi itin spalvingai, bet visuomet sklendusi su muzika, Whitney iš gyvenimo išėjo pasauliui palikusi tokius hitus kaip „Dance with somebody“, „I have nothing“, geriausia visų laikų meiles daina tituluojamą „I will always love you“ ir daugybę kitų. Tai – kūriniai, su kuriais augo kartos, kurie paliečia kiekvieną jautrią sielą ir muzikai neabejingą klausytoją. Štai kodėl jie turi skambėti dar ir dar, kaskart atiduodant pagarbą ne tik pačiai Whitney, bet ir niekuomet iš mados neišeinančioms dainoms!

„Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“ – tai unikali galimybė išgirsti, kokį priėjimą prie laurais apipintos ir niekada iš atminties neišblėstančios amerikiečių pop žvaigždės rado Rūta Ščiogolevaitė ir ištikimi scenos bendražygiai – pianistas Paulius Zdanavičius ir būgnininkas Martynas Lukoševičius. Drauge jie surengs jaukų ir pavasariškai jausmingą koncertą!

Renginio trukmė: ~1.30 val.

Organizatorius – MB „Renginių slėnis“.


BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI ŠIAULIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE


Atnaujinta: 2023-03-02 13:26