Atgal

Situacijų komedija „Boeing Boeing“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2023 m. birželio 5 d. 18 val.
25.39–35.39 Eur

DOMINO teatras atvyksta į Šiaulių kultūros centrą ir pristato seksualiausią situacijų komediją, pastatytą pagal legendinę prancūzų pjesę „Boeing Boeing“, sulaukusią ne tik milžiniško populiarumo visame pasaulyje, bet patekusią ir į Gineso rekordų knygą.

Bernaras – jaunas, žavus amerikietis architektas, gyvenantis Paryžiuje. Kur kas labiau už architektūrą jis mėgsta… moteris! Taip! Dailias, seksualias, nenuspėjamas… O kuo jų daugiau, tuo gyvenimas tik įdomesnis! Trys jo sužadėtinės stiuardesės dirba skirtingose avialinijų kompanijose. Kaip patogu! Viskas, ko reikia, tai atidžiai suderinti tvarkaraščius, kad jos niekada viena kitos nesutiktų. Šiai žaviai idiliškai rutinai vadovauja ištikima tarnaitė Berta, o į svečius užsukusiam vaikystės draugui Roberui belieka tik pavydėti. Iki tol… kol koją pakiša didysis progresas: nauji  „Boeing“ lėktuvai tampa didesni, galingesni ir… greitesni! Nutinka tai, kas ir turėjo nutikti: Bernaro sužadėtinių tvarkaraščiai susipina…

Komedijos pabaiga nustebins visus. Ir, maža to… Žiūrovų laukia išties seksualus ir intriguojantis netikėtumas!

Informuojame, kad žiūrovai į birželio 5 d. spektaklį bus įleidžiami su balandžio 3 d. bilietais – papildomai jų keisti nereikia.

Renginio trukmė: ~2.20 val.

Organizatorius VšĮ „Komedijos teatras“ (DOMINO teatras)
Atnaujinta: 2023-05-19 11:18