Atgal

Šiaulių dienų organizatoriai kviečia šviesti kartu

2023 m. rugsėjo 8–9 dienomis Šiauliai švęs laukiamiausią ir didingiausią renginį metuose – miesto gimtadienį. Organizatoriai atskleidžia, kad po kiekvienu šventiniu renginiu ar iniciatyva kukliai slepiasi veržlūs, kūrybingi ir kultūrą mylintys rėmėjai.


„Tik Jūsų, rėmėjų, dėka Šiauliai kasmet šviečia vis ryškiau, o gyventojų atmintyje išlieka neišdildomi šventės prisiminimai. Tikimės, kad šiemet verslo prisidėjimas prie šventės kūrimo ir ilgametės tradicijos puoselėjimo Saulės miestą nušvies kaip niekada stipriai“, – dėkoja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Verslininkų dosnumas nuolat praturtina miesto šventės programą, todėl organizatoriai dėkoja praėjusių metų mecenatui – UAB „Nostrada“, kuris jau kelis metus iš eilės dosniai remia Šiaulių dienas ir taip padeda įgyvendinti įdomiausius šventės sumanymus.

Masiniai renginiai stiprina miesto gyventojų bendrystę, o tai – ne vienos organizacijos ar įmonės darbas. Organizatoriai džiaugiasi didžiųjų rėmėjų AB „Gubernija“, AB „Šiaulių energija“, UAB „Salda“, UAB „Bodesa“, UAB „Ecoservise projektai“, UAB „Splius“, UAB „Vilmers“ geranoriškumu bei užsidegimu remti miesto kultūrinį gyvenimą, suteikiant gyventojams ir miesto svečiams nepamirštamas akimirkas.

Šiaulių kultūros centras dar kartą dėkoja mecenatui, didiesiems rėmėjams, rėmėjams, informaciniams rėmėjams ir draugams už bendradarbiavimą, operatyvumą, informacinę sklaidą ir maloniai kviečia prisidėti prie gražiausių 2023 m. miesto gimtadienio akcentų įgyvendinimo. Dar kartą įrodykime, kad Šiauliai šviečia savo žmonėmis, gerais darbais, kultūra ir savitumu, didžiuokimės šia nuolat augančia šviesa, prie kurios augimo kasmet prisidedate Jūs – savo kraštą mylinčios ir puoselėjančios verslo įmonės. 

Dėl Paramos sutarties sudarymo reikėtų kreiptis į Šiaulių miesto dienų organizatorių – Šiaulių kultūros centrą – el. paštu info@siauliukc.lt arba tel. +370 655 25 518.

Viktorijos Rojienės nuotr.
Atnaujinta: 2023-05-08 16:04