Atgal

„SunFest`23“

Centrinio parko estrada (Žemaitės g. 70B)
2023 m. gegužės 26 d. 18 val.
36.20–119.20 Eur

Vasara Šiauliuose prasidės anksčiau, nes Šiaulių centrinio parko estradoje griaudės festivalis „SunFest'23“.

Iki išsiilgtos vasaros laiko lieka vis mažiau, o tiems, kurie ją nori sutikti anksčiau, festivalio „SunFest'23“ organizatoriai turi išskirtinį pasiūlymą. Šiauliuose vasara prasidės gegužės 26-ąją, o ją atidarys festivalis „SunFest'23“ kartu su Kastyčiu Kerbedžiu, repo grupe „8 kambarys“ ir pasaulinio lygio žvaigžde – MINELLI.

Susirinkusiems į Šiaulių centrinio parko estradą išskirtinį pasirodymą jau ruošia pasaulinio lygio atlikėja iš Rumunijos – MINELLI. Jos debiutinio hito „Rampampam“ priedainis pažįstamas kiekvienam, o vos prieš porą vasarų užvaldęs visus radijo topus šis kūrinys savo populiarumo nepraranda iki šiol. Vienareikšmiškai, ši daina tapo tramplinu į tarptautinę sėkmę, o vos tik išgirdus pavadinimą, jos priedainis tiesiog savaime „užgroja“ galvoje.

Pop muzikos atlikėja melomanus nuolatos stebina naujais hitais, tokiais kaip „MMM“, kuris savotiškai pakartojo „Rampampam“ šlovę, o visai neseniai atlikėja išleido kūrinį „Think about U“, kuris neabejotinai netrukus taps viena grojamiausių dainų visų grojaraščiuose.

Scenos grando Kastyčio Kerbedžio pristatinėti nebereikia – jo dainas mintinai moka ir auksinio jaunimo atstovai ir vyresni. Be Kastyčio festivalis tiesiog neįsivaizduojamas. Organizatoriai tikina: laiko prisėsti pailsėti tiesiog nebus. Iki skausmo žinomos dainos, tokios kaip „Pienių vynas“, „Sustok, traukiny“, „Dėl tavęs galiu“, susirinkusiuosius tiesiog privers palavinti ir savo balso stygas.

Repo muzikos žanro mėgėjams organizatoriai taip pat ruošia staigmeną: pagal hitais tapusias dainas šokti kvies Lietuvos repo grupė „8 Kambarys“. Išgarsėję 2013-ais metais ir savo nuoširdumu, muzikos ritmais ir taikliais tekstais šis duetas iškart surado kelią į klausytojų širdis.

„8 kambarys“ savo kraityje turi daug apdovanojimų: tiek 2021-aisiais, tiek 2019-aisiais M.A.M.A muzikos apdovanojimuose „8 Kambarys“ buvo išrinktas Metų repo grupe, o jų ir Vido Bareikio daina „Ežero dugne“ nugalėjo Metų dainos nominacijoje.

Tai – toli gražu ne visi atlikėjai pasirodysiantys Šiaulių centrinio parko estradoje. Sąrašas sparčiai pildosi, tačiau kas jie bus – organizatoriai kol kas palieka intrigą.

Laiko iki „SunFest'23“ lieka visai nedaug. Čia būti tiesiog privaloma! Pasižymėkite gegužės 26-ąją savo kalendoriuje ir atvykite pasitikti vasaros į Šiaulius. Juk Šiauliai Saulės miestas – čia vasara prasideda anksčiau nei kitur.

Įdomios veiklos čia turės ir maži, ir dideli: festivalyje veiks vaikų zona, išalkusiems festivaliautojams – maisto zona, o taip pat ir atskira V.I.P. zona, iš kurios scena matysis kaip ant delno. Joje festivalį bus galima „užkurti“ taip, kaip tik norės širdis ir nesibaiminti, kad ant dailiųjų batelių užlips koks nors kitas festivalio svečias. Plačiau apie V.I.P. zonos privilegijas – apačioje.

Renginio trukmė: ~6 val.

Pirmas tūkstantis bilietų tik po 36,20 EUR.

BILIETAI BRANGS.

Vaikai iki 6 m. įleidžiami NEMOKAMAI.
Vaikams 7–12 m. senjorams, neįgaliesiems bilietai tekainuos nuo 20–25 EUR (kaina galioja pateikus pažymėjimus).
V.I.P. (bilietų kiekis ribotas) kaina 119,20 EUR. Privilegijos: atskiras įėjimas, atskira zona, atskiri tualetai ir dar daugiau privalumų.

Organizatorius – UAB „Renginiai.lt“.

Bilietus perparduoti DRAUDŽIAMA.
Atnaujinta: 2023-05-19 10:59