Atgal

Antroji festivalio „Aušrinė žvaigždė“ diena stebino šiuolaikinio šokio pasirodymais


Gegužės 26-osios rytas Šiaulių kultūros centre prasidėjo antrąją konkursine dalimi, kurioje konkursantai demonstravo šiuolaikinį šokį. Konkurse buvo galima išvysti tiek išskirtinius dalyvių pasirodymus, tiek ir unikalias aprangos detales, kurios pridavė šokiams daugiau originalumo.

Po pietų šventės dalyviai vyko į Kuršėnuose rengiamą Puodžių šventę, kurioje festivalio svečiai iš Ukrainos, Estijos ir Latvijos žiūrovams padovanojo gražiausius savo pasirodymus.

Vakarop Šiaulių kultūros centre mokytojai, vadovai ir šokėjai buvo kviečiami dalyvauti šokio seminare, kuriame per praktinius užsiėmimus jie gilino šokio žinios kartu su šiuolaikinio šokio pedagogu Vitalij Papiš (Čekija).

Antroji šventės diena, gegužės 26-oji, baigėsi įspūdingu svečių iš Latvijos pasirodymu, kuris vyko Prisikėlimo aikštėje. Čia Agrio Danilevičiaus šokių mokyklos „Dzirnas“ ir muzikos grupės „Sugar sugar band“ šokio spektaklis „Rok un Rulle. LV“ stebino pagrindinėje miesto aikštėje susirinkusius žiūrovus.

Šventės organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė. Rėmėjai: medijų grupė „Etaplius“, „Miesto naujienos“, „Owexx“. Renginys nemokamas.

Visa XVI tarptautinio šokio festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ programa.

Vitos Jevtušenkienės, Rolando Parafinavičiaus ir Liubov Yarmoshenko nuotr.
Atnaujinta: 2023-05-27 10:21