Atgal

Šiaulių miesto gimtadienio šventė šiemet švies ryškiai ištikimiausių verslo įmonių dėka


2023 m. rugsėjo 8–10 d. Šiauliuose tvyros šventinė atmosfera – vedini šūkio „Šiauliai šviečia“ čia vyks miesto gimtadieniui „Šiaulių dienos 787“ skirti renginiai. Vietinius gyventojus ir lankytojus kasmet suburianti šventė nebūtų įmanoma be dosnaus partnerių įsipareigojimo ir finansinio indėlio. Jų atsidavimas puoselėjant kultūrą, meną, įvairovę ir vienybę paverčia „Šiaulių dienas“ nepamirštama patirtimi visiems ir kuria išliekamąją vertę ateities kartoms.

Mecenavimas Šiauliuose turi stiprias tradicijas. „Tvirtai tikiu, kad bendradarbiavimas tarp vietos verslo ir bendruomeninių organizacijų yra gyvybiškai svarbus tolesniam Šiaulių miesto augimui ir klestėjimui. Kartu galime pademonstruoti savo miesto tradicijas, puoselėti vienybę ir sukurti nepamirštamą patirtį visiems dalyviams“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras džiaugiasi, kad rėmėjų gretos greitai pildosi ir dėkoja Šiaulių verslo įmonėms už aktyvumą, dosnumą, atsakingumą ir ištikimybę, prisidedant prie gražiausių šių metų miesto gimtadienio akcentų įgyvendinimo. Šventės rengėjai informuoja, kad laisvų vietų skaičius senka, mat „Šiaulių dienų“ rėmėjų skaičius ribotas. Mecenatas – 1, didžiųjų rėmėjų iš viso gali būti 8, rėmėjų – 10, o draugų skaičius nėra ribojamas.

Jau šeštus metus iš eilės Šiaulių miesto gimtadienio šventės įgyvendinimo idėjas dosniai remia UAB „Nostrada“ – „Šiaulių dienos 787“ mecenatas.Tai įmonių grupė, kuri tarptautinėje kelių transporto rinkoje veikia savo prekiniu ženklu „RV Transport“. Daugiau nei trisdešimt metų gyvuojantis verslas specializuojasi transporto ir logistikos srityje.

Šventės organizatoriai informuoja, kad didžiųjų rėmėjų gretose laisvų vietų nebėra. Šiemet bendradarbiaujama su įmonėmis UAB „Bodesa“, AB „Šiaulių energija“, UAB „Splius“, UAB „Vilmers“, UAB „Ecoservice projektai“, UAB „Baltik vairas“,  AB „MV Group Production“, UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“.

Šventės organizatoriai taip pat dėkoja rėmėjams UAB „Aukstata“, UAB „LTintus“, UAB „Maxima LT“, UAB „Mano būstas Šiauliai“, UAB „Transalda“. Prie jų dar gali prisijungti 5 kultūrą mylinčios verslo įmonės.

Šventės rengėjai nuoširdžiai dėkoja ir draugams UAB „RD Signs“, AB „Šiaulių bankas“, UAB „Kensa“, UAB „Vonin Lithuania“, UAB „Toksika“, UAB „Jupojos technika“. Į šį sąrašą dar gali patekti visi verslai, kuriems rūpi kultūra Šiauliuose.

Susiburkime ir paverskime „Šiaulių dienas“ švente, kuri skambės ir švies ilgus metus. Tik dosni verslo įmonių parama užtikrina šio branginamo kultūros renginio sėkmę.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė, mob. +370 671 42 889, e. p. deimante.baciule@siauliukc.lt.

Violetos Ramanauskienės, Žanetos Bytautienės ir Jolitos Zablockienės nuotr. 




Atnaujinta: 2023-07-31 14:53