Atgal

Šiaulių verslo įmonės – miesto gimtadienio rėmėjai

Rugsėjo 8–10 dienomis Šiauliai atgis ir švies – vyks „Šiaulių dienų 787“ renginiai! Šventės rengėja Šiaulių miesto savivaldybė ir organizatorius Šiaulių kultūros centras pažada, kad kiekvienas ras sau tinkamą veiklą, nes miestą nušvies koncertai, parodos, konferencijos, ekskursijos, žygiai, festivaliai, edukacijos ir kiti kultūriniai renginiai.


Tradiciškai prie gražiausių miesto šventės akcentų prisideda Šiaulių verslo įmonės. Jų dosnumas ir atsidavimas praturtina „Šiaulių dienų“ programą pačiomis įvairiausiomis veiklomis. Organizatoriai džiaugiasi, kad šiųmetė finansinė parama suteiks galimybę įgyvendinti įdomiausius sumanymus, kurie, tikimasi, miestiečių atmintyje išliks dar ilgai.

„Rėmėjų atsidavimas miesto šventei ir noras, kad renginiai būtų sėkmingi, yra tikrai pagirtinas. Kartu kuriame stipresnius, gyvybingesnius Šiaulius. Dėkoju už bendradarbiavimą ir viliuosi, kad „Šiaulių dienos 787“ sukurs nepamirštamų akimirkų tiek šiauliečiams, tiek miesto svečiams“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių kultūros centras dar kartą dėkoja visiems rėmėjams už dosnumą, atsakingumą ir ištikimybę, prisidedant prie gražiausių šių metų miesto gimtadienio akcentų įgyvendinimo ir kviečia susipažinti su įmonėmis, skyrusiomis didžiausią paramą.

MECENATAS

UAB „Nostrada“

UAB „Nostrada / RV Transport “ – ilgametę patirtį turinti tarptautinių krovinių ekspedijavimo ir pervežimo kompanija. Tai viena iš lyderiaujančių transporto įmonių Lietuvoje, turinti šiuolaikišką vilkikų parką. Per beveik 30 atsakingos veiklos metų įmonė pelnė tūkstančių klientų pasitikėjimą ir šiandien yra viena patikimiausių partnerių keliuose. Nepaisant rinkoje vykstančių pokyčių, įmonė ir toliau sparčiai auga, kuria naujas darbo vietas, investuoja į žaliosios energetikos projektus ir rūpinasi gamta.

„Puoselėdami bendravimo ir bendradarbiavimo tradicijas, jau šeštus metus iš eilės, kaip šventės mecenatas, sveikiname visus šiauliečius miesto šventės proga! Šiauliai – tai ne tik mūsų namai, bet ir vieta, kurioje skamba istorijos, auga bendruomenės, stiprinamos tradicijos ir kuriami nepakartojami ryšiai. „Šiaulių dienos“ – ypatingas renginys, kviečiantis vienytis, švęsti ir džiaugtis tuo, ką turime brangiausio – savo kraštu ir žmonėmis. O šiemet visus šventės dalyvius kviečiame ir į RV Transport atrakcijų erdvę, kuri, tikiu, abejingų nepaliks, – sako UAB „Nostrada / RV Transport“ direktorius E. Švėgžda.

GENERALINIS RĖMĖJAS

AB „Šiaulių energija“

Jau šimtą metų sėkmingai vykdydama savo veiklą, AB „Šiaulių energija“ ne tik tiekia šilumą  bendrovės vartotojams, tačiau ir siekia suteikti teigiamų emocijų Šiaulių miesto gyventojams bei svečiams. Skatindama miestiečių kultūrinį gyvenimą, bendrovė jau ne pirmus metus prisideda prie vienos iš didžiausių Šiaulių miesto šventės įgyvendinimo – „Šiaulių dienų“.

Bendrovė, vykdydama savo veiklą, rūpinasi, jog šaltuoju sezono metu vartotojams būtų užtikrinta nenutrūkstama šilumos gamyba bei patikimas jos tiekimas. Nuolat investuoja į tvaresnę bendrovės bei Šiaulių miesto ateitį, švaresnę mus supančią aplinką bei šilumos gamybos patikimumą.

Tegul Jūsų namai būna šilti ir jaukūs!

DIDIEJI RĖMĖJAI

„Bacloud“, UAB

UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“, valdanti  „Bacloud“ duomenų centrą – vieną patikimiausių hostingo ir serverių nuomos tiekėjų Lietuvoje, sveikina šiauliečius ir miesto svečius. Didžiuojamės būdami šiauliečiais ir galėdami prisidėti prie šios gražios miesto šventės. „Bacloud“ rūpinasi jūsų duomenų saugumu jau daugiau nei 17 metų, taikydama inovatyvius sprendimus dedikuotų ir virtualių serverių nuomos paslaugoms.

Kurkime saugesnį pasaulį kartu su „Bacloud“!

„Bodesa“, UAB

Viena didžiausių stiklo paketų ir saugių stiklų gamintoja Baltijos šalyse. Įmonės veikloje sprendimai ir veiksmai grindžiami profesionalumu, sąžiningumu, teisingumu, atsakomybe, patikimumu, pagarba ir pavyzdingu elgesiu. Atsakingumas puoselėjamas ne tik prieš klientus ar darbuotojus, bet ir prieš bendruomenę.

Su malonumu kasmet prisidedame prie kultūros ir sporto renginių Šiauliuose įgyvendinimo. Įmonės kolektyvui yra garbė prisidėti prie to, kad šūkis „Šiauliai šviečia“ plačiai nuskambėtų Lietuvos mastu ir ilgai išliktų šventės dalyvių atmintyje.

 „Ecoservice“, UAB

UAB „Ecoservice“ Lietuvoje lyderiaujanti aplinkos tvarkymo bendrovė, teikianti aibę įvairių paslaugų tiek gyventojams, tiek įmonėms: mišrių komunalinių, pakuočių, žaliųjų, statybinių, didelių gabaritų atliekų išvežimo, tvarkymo ir rūšiavimo, šaligatvių, įvairių miesto erdvių, gatvių, gėlynų priežiūros, biotualetų, plautuvių, tvorų nuomos bei kitų. Įmonės šūkis „Mes viską sutvarkysim!“.

„Ecoservice“ džiaugiasi ne pirmus metus galėdami prisidėti prie Šiaulių miesto šventės tradicijos ir linki šiauliečiams smagiai atšvęsti, o miestui šviesti dar ne vieną šimtą metų!

 „Gubernija“, valdoma UAB „MV GROUP Production“

Šiauliuose gyvuojanti alaus darykla „Gubernija“ priklauso lietuviško kapitalo įmonei „MV GROUP Production“, kuri rūpinasi gamyklos pažanga ir aktyviu įsitraukimu į Šiaulių miesto gyvenimą. Nuo smulkaus dvaro bravoro iki žinomo gamintojo užaugusi „Gubernija“ po keleto metų minės savo 360 gimtadienį. Įrašiusi Šiaulių miestą į aludarystės žemėlapį, per visą istoriją „Gubernija“ nepaliovė rūpintis nei savo kraštu, nei bendruomene – rėmė meno, sporto, kultūros renginius, savo gaminama produkcija garsino Saulės miesto vardą visame pasaulyje.

Kaip anksčiau, taip ir šiandien darykla vėlei gręžiasi į savo miestą su šūkiu „Čia visi savi“. Juk svarbiausia yra palaikyti savus. Kartu mes galime šviesti daug ryškiau!

„Mano būstas Šiauliai“, UAB

Dirbame tam, kad mūsų klientai jaustųsi saugūs, patenkinti, vertinami ir užtikrinti dėl savo gyvenamosios vietos ateities, tačiau kartu jaučiame pareigą įnešti savo indėlį į nuolat gražėjantį ir modernėjantį mūsų visų brangų bei mylimą Saulės miestą. Todėl jau kone dešimtmetį „Mano BŪSTAS Šiauliai“ ištikimai remia ir prisideda prie didžiausios miesto šventės organizavimo. Būdami socialiai atsakingais savo srities profesionalais ir kasdien rūpindamiesi klientų gerove, tikime, kad mūsų indėlis ne tik padeda kasmet padaryti šventę gražesnę bei kokybiškesnę, bet ir teikia didelį džiugesį šiauliečiams ir miesto svečiams.

„Splius“, UAB

Prieš kelis mėnesius „Splius“ pastatą papuošė naujas tentas, kurį turbūt jau daugelis pastebėjote. Jame užrašas „Didžiuojamės Šiauliais ir pačiais geriausiais savo klientais“. Ir tai neatsitiktinai – mes turime pačius nuostabiausius klientus, kurių dauguma daug metų naudojasi „Splius“ paslaugomis, yra lojalūs, ir mes tai labai vertiname! Todėl viena iš įmonės vertybių – lankstumas tiek su klientais, tiek su darbuotojais. Tai reiškia, kad prie kliento prisitaikoma, žiūrima, kas jam svarbu,  esame lankstūs, stengiamės maksimaliai patenkinti klientų poreikius. 

Ir šiandien norime ne tik pasveikinti jus, brangūs šiauliečiai, bet norime švęsti kartu! Su Šiaulių gimtadieniu, mielieji!

„Vilmers“, UAB

Nuo pat įkūrimo 1997 m. „Vilmers“ yra kokybės, komforto ir naujovių sinonimas. Atsidavusi aukščiausios kokybės, skandinaviško įkvėpimo, pagal užsakymą gaminamų rankų darbo baldų gamybai, įmonė „Vilmers“ išplėtė baldų dizaino galimybių ribas ir tapo vienu sėkmingiausių ir labiausiai vertinamų baldų prekės ženklų Europoje. Eidama koja kojon su gamtai draugišku gyvenimo būdu, „Vilmers“ yra tvirtai įsipareigojusi siekti tvarumo ne tik savo gaminių ir aplinkos atžvilgiu, bet ir per socialines iniciatyvas, skirdama dėmesį bendruomenei, kurioje veikia. Štai kodėl jau tradicija tapusi Šiaulių miesto gimtadienio rėmimo iniciatyva tapo neatsiejama „Vilmers“ identiteto dalimi. Būdama aktyvi ir socialiai atsakinga šio bei kitų renginių, vykstančių Šiauliuose, rėmėja, „Vilmers“ siekia dalyvauti miesto gyvenime, prisidėti prie jo kultūros puoselėjimo ir gyventojų bendrystės stiprinimo.

„Vilmers“ myli Šiaulius ir sveikina visus šiauliečius!

V. Ramanauskienės, L. Vitkaus ir J. Zablockienės nuotr.
Atnaujinta: 2023-09-06 16:12