Atgal

Edukacinis šou vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
2023 m. spalio 22 d. 12 val.
18.59–22.59 Eur

Edukacinis šou „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse” – tai interaktyvus spektaklis vaikams. Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus ypatingą rekvizitą – stebuklingas galias turinčias apyrankes, kurių pagalba vaikai padės Rokui, Rokai ir Profesoriui H2O įvykdyti svarbią misiją kosmoso platybėse.

Vieną eilinę dieną, Rokas ir Roka atvyksta į teatrą. Čia netikėtai sužino, jog spektaklis negali įvykti, mat aktorius pagrobė ateiviai, atskridę skraidančia lėkšte iš kosmoso. Rokas, Roka ir vaikai susirinkę žiūrovų salėje nusprendžia išgelbėti aktorius iš kosmoso piratų gniaužtų. Jiems į pagalbą ateina jų geras bičiulis Profesorius H2O, o jo sukurtas teleportacinis mechanizmas perkelia visus į kosminį erdvėlaivį, kuris kyla į nuotykių kupiną kelionę po kosmoso platybės.

Techniškai inovatyvaus ir atraktyvaus spektaklio metu jaunieji žiūrovai ne tik pramogaus. Jie bus mokomi, kaip atliekant kvėpavimo pratimus susigrąžinti emocinę pusiausvyrą. Taip pat išmoks nuotaiką pakeliančių naujų šokių žingsnelių bei praplės savo žinias apie mus supančius dangaus kūnus ir paslaptingąją visatą.

Renginio trukmė: ~1.30 val.

Organizatorius – UAB „Ugos reklama“.
Atnaujinta: 2023-09-22 13:03