Atgal

Šventinis prekymetis vilios „Šiaulių dienų“ svečius tautodailininkų ir amatininkų gaminiais

Šiauliai intensyviai ruošiasi tradicinei šventei „Šiaulių dienos 782“. Miesto šventės atributika papuoštos viešosios erdvės skelbia apie sparčiai artėjantį Šiaulių miesto gimtadienį.


Šiaulių kultūros centras – šventės organizatorius – džiaugiasi šiemet ypač gausiu šventinio prekymečio dalyvių skaičiumi. Vos tik paskelbus registracijos pradžią, prekymečio vietos kaipmat buvo užpildytos, todėl ne visi norintys prekiauti buvo įtraukti į dalyvių sąrašą. Šiandien laisvų vietų prekiauti nebėra.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas yra teigęs, kad mieste ypatingų švenčių metu turi pulsuoti įdomūs prekymečiai, o pagrindiniai dalyviai turi būti tautodailininkai, amatininkai, turintys tautinio paveldo sertifikatus, tautodailininko ar tradicinių amatų meistro pažymėjimus ir prekiaujantys savo darbo tautodailės ar dailiųjų amatų gaminiais.

Taigi didelio prekybininkų susidomėjimo sulaukęs prekymetis šiemet jau bus kitoks. Vilniaus g. pėsčiųjų bulvare rugsėjo 6–8 dienomis nuo 10 iki 19 val. lankytojus viliosiančiame šventiniame prekymetyje bus siūloma 80 proc. tautodailės, dailiųjų amatų gaminių bei sertifikuotų maisto produktų. Prekymečio dalyviai, pasidalydami savo kuriamais gaminiais ir produkcija, atstovaus ne tik Šiaulių regionui, bet ir visai Lietuvai.

Šventės organizatorius kviečia apsilankyti ne tik „Šiaulių dienų 782“ renginiuose, bet ir neaplenkti šventinio prekymečio šurmulio.

Visa šventės programa čia: https://bit.ly/2wdcpGZ

I. Petrulaitienės, J. Jusevičiaus, V. Rojienės nuotr. 
Atnaujinta: 2018-09-07 09:06