Atgal

Marko Žukausko „stand up“ pasirodymas „Banditas“

Šiaulių kultūros centro Kamerinė salė (Aušros al. 31)
2024 m. birželio 11 d. 20 val.
15 Eur

Birželio 11 d. 20 val. Šiaulių kultūros centre vyks Marko Žukausko „stand up“ pasirodymas „Banditas“.

Nuo 1997 metų tėvus, aukles, mokytojus ir niekuo dėtus aplinkinius savo išdaigomis bei dėmesio stoka terorizuojantis Markas Žukauskas yra ne kartą prisiviręs įvairios košės. Labiausiai mėgdavo manų košę su uogiene, bet kartais išsivirdavo ir avižinės, šiaip tikrai neblogai sekėsi gaminti, bet pagrindinė košė tai buvo įvairios išdaigos bei lengvi nusikaltimai.

Šio „bandito“ dosjė tikrai įspūdingas: 16 namų areštų, 2 sudaužyti automobiliai, 1 pavogtas „Manija“ batonėlis (už jį M. Žukauskas praleido 3 valandas policijos areštinėje), 1 kartą pagautas vairuojantis be vairuotojo pažymėjimo, 12 pabėgimų iš namų naktį į įvairias išgertuves bei vakarėlius, ŠIMTAI praleistų pamokų...

Čia buvo išvardyti tik jo paauglystės nusikaltimai, nes suėjus pilnametystei Markas išvyko gyventi į Vilnių – jurisdikciją, kurioje pagrindinis mūsų komisaras, Marko mama, nebeturi tiek galios jį stebėti ir rinkti medžiagą apie jo žygdarbius. Net nėra abejonės, kad didžioji dalis nusižengimų toliau vyko sostinėje. Deja, apie juos informacijos nebeturime... Tačiau, aišku tik viena – Markas Žukauskas yra velniškai juokingas komikas, jau 7 metus sėkmingai juokinantis Lietuvos žmones. Į 2024 metus jis žengia su nauja solo „stand up“ programa pavadinimu „Banditas“. Mūsų dienraštis gali patikinti – pamatyti šį pasirodymą yra būtina!

N-16

Renginio trukmė: ~1 val. 30 min.

Organizatorius – Markas Žukauskas.
Atnaujinta: 2024-05-06 16:30