Atgal

Koncertas „Maža kelionė per didelį pavasarį“ žavės įkvepiančia muzika ir šokiais

2019 m. gegužės 15 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių kultūros centras kviečia visus muzikos mylėtojus į koncertų salėje „Saulė“ (Tilžės g. 140) vyksiantį koncertą, organizuojamą vokalo studijos „Rokoko“, „Maža kelionė per didelį pavasarį“. Tradiciškai kiekvieną pavasarį vykstantis koncertas žada jautrų ir melodingą vakarą, kurio metu žiūrovams bus pristatyta naujai paruošta vokalo studijos „Rokoko“ programa, profesionaliai atliekamomis dainomis ir šokiais džiugins studijos draugai bei buvusieji nariai.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras, Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“.
Renginys nemokamas.


Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ gyvuoja jau 32 metus ir yra išauginusi būrį talentingų dainininkų, kurie studijos dėka pamilo muziką visam gyvenimui. Studijoje kiekvienas gali atrasti savo muzikinę erdvę – ir vaikai, ir jaunimas, ir suaugę. Ją lankantys dainininkai sako, kad čia jie yra skatinami džiaugtis muzikiniu procesu ir tiesiog dega troškimu dainuoti. „Dainuoti! Dainuoti daug, dainuoti kiekvieną dieną, dainuoti gražiai ir nuostabiai, dainuoti apie mane ir tave, apie mamą ir tėtį, dainuoti apie bitę, varną ir mažą debesėlį, dainuoti apie visą pasaulį“, – toks lankančiųjų studiją jaunųjų dainininkų tikslas.

Daug dainuojant norisi ir koncertuoti, todėl studija kasmet organizuoja koncertą „Maža kelionė per didelį pavasarį“, kuriame pristato naujai sukurtas menines programas. „Rokoko“ vadovė Rasa Kauneckaitė pasakoja, kad idėja šiam koncertui gimė iš labai gražaus Juozo Erlicko eilėraščio, pagal kurį ji parašė dainą. Daina taip tiko renginiui, kad jos pavadinimas tapo ir koncerto pavadinimu, o pats koncertas – gražia pavasarine tradicija. Ši daina yra atliekama per kiekvieną pavasarinį koncertą.

Šių metų koncerte vokalo studija „Rokoko“ žiūrovus žavės nauja programa, kurią atliks visos keturios kolektyvo grupės – nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusių ansamblio „Sacra“. Jau tapo įprasta, kad greta studijos „Rokoko“ dainininkų pavasariniuose koncertuose dalyvauja ir kolektyvo draugai, buvę auklėtiniai ir kiti žinomi Šiaulių miesto atlikėjai. „O šiais metais į koncertą atvyksta ir buvusi mūsų auklėtinė Indrė Zaleskytė-Indraya, kuri šiuo metu su šeima gyvena Druskininkuose ir mielai sutiko atvykti į savo vaikystės studijos koncertą“, – sako R. Kauneckaitė. Renginyje taip pat dalyvaus ir vokalo studijos kolegė ir ištikima koncerto dalyvė – Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. Mindaugas Kosaitis) bei atlikėjai, grupės „Kitava“ įkūrėjai ir nariai Rasa ir Kęstutis Stoškai.

„Rokoko“ lankantys bei buvusieji nariai sako, kad studijoje kuriama muzika tampa vaistu nuo visų negandų. „Muzika yra galinga. Muzika yra įkvepianti. Ji gali pakeisti tavo gyvenimą. Ji išblaško tavo liūdesį ir depresiją.  Muzika duoda sparnus ir suteikia laisvę“, – apie dainavimą studijoje sako viena iš buvusių studijos auklėtinių. Tokį koncertą – savo dainomis ir šokiais įkvepiantį bei suteikiantį laisvę – ir žada žiūrovams dovanoti studijos „Rokoko“ auklėtiniai bei kolektyvo draugai.

 

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė Rasa Kauneckaitė, mob. 8 682 11720, el. p. rasakauneckaite@gmail.com.
Atnaujinta: 2019-05-14 12:43