Atgal

Birželio 1-ąją išdalyta bemaž 500 „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimų

Birželio 1-ąją Šiauliuose triukšmingai atšvęsta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Jau išvakarėse prasidėję renginiai didžiausio mažų ir didelių šiauliečių susidomėjimo sulaukė šeštadienį. Mieste vyko ekskursijos, orientavimosi žygiai, treniruotės bei, žinoma, tradicinis šventinis renginys „Aš – mažasis šiaulietis“.


Nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. Šiauliuose įregistruotas 1291 naujagimis, papildęs bendruomenės gretas. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, nuolat akcentuodamas, kad Šiaulius pirmiausia kuria žmonės, ir šiais metais sveikino mažuosius ir įteikė bemaž 500 „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimų. Dovanas įteikti padėjo ir Mero pavaduotojai Egidijus Elijošius ir Domas Griškevičius.

„Labai smagu būti pasveikintiems. Tai mūsų pirmagimė, stengsimės išlaikyti šias miesto dovanas ir kadanors papasakoti, kokia graži šventė buvo suorganizuota“, – kalbėjo mama Rita.

Kol vyko ceremonija, scenoje koncertavo Šiaulių miesto vaikų kolektyvai, „Linksmojo lagamino“ edukatoriai drauge su vaikais kūrė įvairias pramogas ir linksmai leido laiką.

Šventėje dalyvavo renginio rėmėja  draudimo bendrovė„Compensa“, kuri kvietė pasirūpinti vaikų saugumu, o pirmą kartą prie renginio prisijungusi Šiaulių apskrities Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vaikučiams dovanojo „Vaiko konstitucijas“.

 
Atnaujinta: 2019-06-01 19:21