Atgal

Miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ atšaukiamas, bet pamirštas neliks

Užklupusi pasaulinė pandemija, sustojęs įprastas gyvenimas sumaišė visų žmonių planus. Ne išimtis tapo ir kultūros sektoriaus darbuotojų planuoti ir organizuoti renginiai. Kaip žinia, Kovo 11-ąją turėjęs vykti miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ buvo perkeltas į Birželio 1-ąją, bet dėl nesibaigiančių ribojamų turi būti atšauktas. Vis dėlto viliamasi, kad sunkūs laikai praeis ir šis unikalus miuziklas bus parodytas miestiečiams dar šiais metais.


„Saugodami save ir kitus, laikydamiesi Vyriausybės nurodymų, su dideliu liūdesiu turime pranešti, kad miuziklas „Gimiau pačiu laiku“ atšaukiamas, todėl prašome šiauliečių susigrąžinti sumokėtą  1 euro administracinį mokestį. Visgi įdėto darbo, žmonių geranoriškumo ir idėjos pamiršti neketiname, todėl dėsime visas pastangas, kad šiauliečiai jį kaip įmanoma greičiau išvystų. Būkime sveiki ir gretai vėl susitiksime“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Grąžinti kvietimus galima iki birželio 30 d. Kvietimai, pirkti kasose, yra grąžinami kasose – už juos yra grąžinami grynieji pinigai. El. kvietimus galima grąžinti užpildant prašymą: https://bit.ly/35gqzs9
Atnaujinta: 2020-05-05 10:15