Atgal

Miesto meras: „Ateityje Šiaulių žemė skambės dar garsiau”

Artėjant 780-ajam Šiaulių gimtadieniui, kiekvienas miesto gyventojas gali pasidžiaugti sparčiu miesto progresu ir didžiuotis esąs šiaulietis. Šiaulių miesto mero Artūro Visocko teigimu, šiais jubiliejiniais metais nuveikta kaip niekad daug – pakilo Šiaulių prestižas, atlikta daug darbų tobulinant miesto infrastruktūrą. Meras stiprina ryšį ir bendravimą su šiauliečiais, vertina nuoširdumą bei iniciatyvumą. A. Visockas džiaugiasi kūrybišku, aktyviu jaunimu, išreiškia pasitikėjimą jaunaisiais šiauliečiais ir ragina juos prisidėti prie Šiaulių miesto plėtros ir tobulėjimo. Artėjant Šiaulių gimtadieniui kalbiname miesto merą – dalindamasis savo mintimis A. Visockas tiki – ateityje Šiaulių žemė skambės dar garsiau ir taps traukos centru.


Kaip skamba Šiauliai?

Šiauliai Lietuvoje ir pasaulyje skamba savo žmonių darbais ir pasiekimais. Nuo seno miestas yra žinomas kaip pramonės centras, dabar prie Šiaulių vardo garsinimo prisideda ir menininkai, mokslininkai, verslo žmonės.

Minėdami jubiliejinį Šiaulių gimtadienį, mes siekiame, kad geroji žinia apie atgimstantį miestą pasiektų visus tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Tikime, kad prasideda naujasis Šiaulių aukso amžius, miestas ne tik keičia savo veidą, gerėja gyvenimo kokybė, šiauliečiai tampa laisvesni, aktyvesni, kūrybiškesni.

 

Kaip kiekvienas garsiname savo miestą?

Garsinti savo miestą iš tiesų yra labai paprasta, reikia tik nuoširdžiai daryti tai, ką geriausiai mokame. Tada mūsų darbai, kūryba, sporto pasiekimai tikrai bus pastebėti ir įvertinti. Esu įsitikinęs, kad pritaikius paprastą receptą, situaciją būtų galima dar labiau pagerinti. Esu asmeniškai išbandęs ir žinau, kad vos kelios minutės per dieną, kurias paskirtume bendram labui, neatpažįstamai pakeistų Šiaulius, taip pat ir visą Lietuvą. Jokių žygdarbių atlikti nereikia, mažiausi darbeliai, geras žodis, palaikanti šypsena – viskas ko reikia bendram labui.

Dar labai svarbu, nuolat jausti savo miestą širdyje, ir kam nors paklausus: ,,Iš kur esi?“ su pasididžiavimu sakyti, kad esu iš Šiaulių – Saulės miesto.

 

Kuo ypatingas šis gimtadienis?

Šiaulių metai skaičiuojami nuo Saulės mūšio paminėjimo Livonijos kronikose. Nuo tos istorinės pargalės praėjo net 780 metų. Šiauliai drąsiai gali vadintis vienu seniausių miestų šalyje, savo amžiumi mes lenkiame sostinę ir kitus didžiuosius miestus.

 

Ko palinkėtumėte šiauliečiams ir Šiauliams?

Kaip ir skelbia mūsų jubiliejaus šūkis, linkiu kad mūsų miesto vardas skambėtų vis garsiau. Kad tas skambesys šiauliečius įkvėptų naujoms idėjoms ir darbams, o išvykusius svetur – pakviestų grįžti. Norisi, kad žmonės čia kurtų laimingą savo ateitį.

Kviečiu visus dalyvauti Šiaulių gimtadienio šventėje ir dar labiau pamilti Šiaulių žemę!
Atnaujinta: 2018-05-03 16:37