Atgal

Dviejų dalių spektaklis „Tango Taganroge“

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Rugsėjo 16 d. 18 val.
Kvietimų nebėra! Įėjimas su kvietimais

Literatūros klasiko, dramaturgo, trumpo apsakymo meistro Antono Pavlovičiaus Čechovo ankstyvajame kūrybiniame laikotarpyje parašytų vienaveiksmių humoreskų „Meška“, „Vestuvės“, „Piktadarys“ ir „Jubiliejus“ inscenizacijos, kuriose per humoru persunktas, gyvenimišką rutiną atspindinčias situacijas narpliojami įvairių socialinių sluoksnių žmonių tarpusavio santykiai, keliami meilės, gyvenimo prasmės, asmenybės pašaukimo, teisingumo ir moralės klausimai.

Humoreskoje „Meška“ atsiskleidžia moters ir vyro santykių subtilumai. „Piršlybos“ – apie tai, kaip per smulkmeniškumą žmonės nepastebi esminių dalykų. „Piktadarys“ – apie teisinę sistemą, kurioje iš adatos priskaldomas vežimas malkų. „Jubiliejus“ – apie banko veiklos jubiliejaus paminėjimą, kuris sklandžiai tikrai nepraeis.

Šiame spektaklyje kaip mažytėje tango šokio aikštelėje personažai aistringai rungiasi dėl idėjų, meilės ir principų. Čia viskas prasideda galantiškai, o baigiasi…

Organizatorius – Naisių vasaros teatras

Režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Scenografas – Artūras Šimonis
Choreografė – Lina Šimkienė

Vaidina: Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė, Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, Arūnas Jokubauskas, Birutė Kaktytė-Varkalienė, Vaida Kavaliauskaitė, Jūratė Levickaitė, Karolis Liaučius, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis.

Premjera: 2020 liepos 9–10 d.

Kvietimus galima pasiimti nuo rugpjūčio 6 d. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31).

Dėl kvietimų Šiaulių kultūros centre teirautis tel. +370 41 52 56 89, +370 41 52 46 59 arba e. p. kasa@siauliukc.lt.


Renginys nemokamas


Atnaujinta: 2020-08-21 09:10