Atgal

Pauliaus Stalionio kūrybos vakaras

Rugsėjo 24 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje salėje (Aušros al. 31) vyks Pauliaus Stalionio kūrybos vakaras.

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)
Rugsėjo 24 d. 18 val.
13 Eur

Paulius Stalionis: „Aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju gyvenimą!".

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, į savo koncertą kviečia dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Šiais metais, už geriausius tekstus dainoms, „Auksinio lašo“ apdovanojimą gavęs dainininkas, paruošė ir daug naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį!

„Per tuos 10 metų buvo visko – ir pakilimų, ir sudėtingesnių periodų, bet aš be galo džiaugiuosi, kad man pavyko išlikti pačiu savimi. Nesivaikau vienadienės šlovės, neperdainuoju svetimų dainų, dirbu ir kuriu tik apie tai, kas artima, aktualu, linksma, o kartais – skausminga. Tačiau galiu užtikrinti, kad ir šioje mano koncertinėje programoje, atėjusiems fanams, nuobodžiauti tikrai neteks. Be pastaraisiais metais tapusių hitų „Avietės", „Saulės laikrodžiai", „Taip nebūna", esu paruošęs pluoštą atnaujintų pačių žinomiausių dainų – „Vakarai ilgi“, „Man nereik į Airiją“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt. Taip pat išgirsite ir daug kūrinių, kurie didžiuliu greičiu užkariauja mano klausytojų širdis. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“

Organizatorius – VšĮ „Meno duona“.

Dėl bilietų Šiaulių kultūros centre teirautis tel. +370 41 52 46 59 arba e. p. kasa@siauliukc.lt.


Bilietus galima įsigyti Šiaulių kultūros centro kasoje. Kaina 12 Eur
Vaikams iki 7 m., neužimantiems papildomos sėdimos vietos – nemokamai


Atnaujinta: 2020-09-13 18:49