Atgal

„Šiaulių dienų“ organizatorių komanda ieško savanorių!

2020 m. rugsėjo 11–12 d. Šiauliuose vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 784“. Šventė šurmuliuos gerai pažįstamose bei pamėgtose vietose – miesto bulvare, pirmą kartą po renovacijų sugrįš į Prisikėlimo bei Saulės Laikrodžio aikštes, taip pat išbandys dar šiai šventei naujas, nebandytas erdves – Dainų parką ir Prūdelio teritoriją. Kviečiame prisijungti prie didžiausio renginio Šauliuose organizavimo!


Jei esi aktyvus, atsakingas ir darbštus, mėgsti iššūkius, nori tobulėti, bendrauti, susipažinti su bendraminčiais ir įgyti patirties masinių renginių organizavimo srityje, stok į mūsų gretas ir tapk Šiaulių miesto gimtadienio dalimi! Tavo pagalbos reikės:
• Renginio paruošimo veiklose rugsėjo 10 d.
• Renginio metu rugsėjo 11–12 d. Pagrindinės savanorių užduotys – erdvių priežiūra ir paruošimas, renginio dalyvių registracijos vykdymas, budėjimas uždarytoje gatvėje, pagalba techniniam ir kūrybiniam personalui, kitos organizatorių patikėtos užduotys.
• Renginio erdvių tvarkymo veiklose rugsėjo 13 d.

Laukiame ne jaunesnių kaip 16 metų savanorių. Su visais pasirašysime Savanoriškų darbų sutartis. Primename, kad nepilnamečiams reikalingas raštiškas tėvų sutikimas savanoriauti.

Savanorių atranka bus vykdoma pagal užpildytus anketos duomenis.

Visiems savanoriams įteiksime padėkas už savanorystę ir atminimo dovanėles.

Pildyk anketą iki rugsėjo 4 d. ir tapk miesto šventės „Šiaulių dienos 784“ savanoriu!

Atnaujinta: 2020-09-01 12:22