Atgal

„Šiaulių dienoms 784“ – miesto įmonių parama

Užklupusi koronaviruso pandemija sutrikdė įprastinį žmonių ritmą ir gyvenimą. Visi vykstantys renginiai planuojami labai atsakingai, ne išimtis ir didžiausia miesto šventė – „Šiaulių dienos“. Šiųmetė šventė, pavadinta „Šiauliai šviečia“, bus kiek kitokia nei įprastai, tačiau vis tiek unikali ir įdomi.

Šiauliai – vieningas ir solidarus miestas, o tai įrodo verslininkų dosnumas, pagalba ir parama. Kaip ir kiekvienais metais, prie šventės įgyvendinimo prisideda Šiaulių miesto įmonės ir verslininkai, be kurių šventė būtų neįsivaizduojama. Rėmėjai tiek miestiečiams, tiek mūsų miesto svečiams savo finansine parama dovanoja gražių akimirkų ir puikių, nepamirštamų įspūdžių. Šiaulių miesto verslo įmonės įrodo, kad „Šiauliai šviečia“: dalindamiesi, padėdami vieni kitiems, esame šviesesni, kuriame švytintį Šiaulių miestą bei leidžiame jo šviesai sklisti dar ryškesnėmis spalvomis.

„Galime tik dar kartą pasidžiaugti Šiaulių miesto įmonėmis ir joms padėkoti už tai, kad, negailėdamos paramos, noriai prisideda prie šventės įgyvendinimo ir kūrimo bei suteikia šiauliečiams džiaugsmo“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių kultūros centras – šventės koordinatorius – dar kartą dėkoja visiems rėmėjams, kurie prisidėjo prie miesto šventės „Šiaulių dienos 784“ įgyvendinimo bei visus kviečia susipažinti su šių metų rėmėjais – įmonėmis, kurios skyrė didžiausią paramą.


MECENATAS
UAB „NOSTRADA“

UAB „Nostrada“ pagrindinė veikla yra tarptautiniai pervežimai. Ji priklauso „RV TRANSPORT“ įmonių grupei, kurios prekinis ženklas jau puikiai atpažįstamas visoje Europoje. Įmonė antrus metus iš eilės buvo įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2017–2018“. Sertifikatas pažymi UAB „Nostrada“ turimą aukštą kredito reitingą ir indėlį kuriant geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. Pagal transporto apimtį UAB „Nostrada“ yra viena didžiausių vežėjų įmonių Lietuvoje, turinti daugiau nei 1000 vilkikų ir nuolat didinanti vilkikų parką.

Įmonė sparčiai auga, plečiasi, suteikia naujas darbo vietas Šiauliuose, investuoja į žaliosios energetikos projektus ir rūpinasi gamta. Darbuotojų sveikatos gerinimui suteikiame galimybę nemokamai sportuoti sveikatingumo centruose. Įkurtais filialais Europoje vystome bendradarbiavimą su užsienio partneriais, komandiruotėms vykstame ne tik į Europą, bet ir į JAV, Rytų Aziją. Stengiamės kurti kuo didesnę naudą Šiaulių miestui, todėl džiaugiamės ir vėl galėdami prisidėti prie renginio. Jau trečius metus iš eilės esame šventės „Šiaulių dienos“ mecenatas.

 

AB „ŠIAULIŲ ENERGIJA“

Kadangi net 78 proc. iš daugiau nei 44 tūkst.  AB „Šiaulių energija“ vartotojų – gyventojai, kurių dauguma – šiauliečiai, bendrovė jau ne pirmą rudenį pasitinka Šiaulių miesto šventės didžiųjų rėmėjų gretose. Palaikome šios šventės kūrimo tradicijas, suteikdami jos svečiams neišdildomų įspūdžių, naujų įdomių pažinčių ir gražių akimirkų su artimaisiais bei draugais.

AB „Šiaulių energija“ specialistai nuosekliai dirba, kad Šiaulių gyventojai ne tik miesto šventės metu galėtų didžiuotis sakydami „Šiauliai šviečia“, bet ir šaltuoju metų sezonu gautų tinkamą šilumos tiekimą ir galėtų sakyti „Šiauliai šildo“.

Už kelių metų veiklos šimtmetį minėsianti bendrovė toliau sėkmingai vykdo savo veiklą: užtikrina nenutrūkstamą šilumos gamybą ir patikimą jos tiekimą Šiaulių miesto ir rajono vartotojams bei gamina ekologišką elektros energiją, nuosekliai vykdo karšto vandens prietaisų aptarnavimą, šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą ir kt. Šiemet bendrovės vartotojams taikyta šilumos kaina pusmetį buvo mažiausių šalies kainų penketuke tarp beveik 50-ties Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų.

Bendrovė savo darbo pastangomis ir toliau siekia vartotojams patraukliausių paslaugų kainų ir maksimalaus patikimumo.

 

„GUBERNIJA“

„Gubernijos“ darykla sveikina šiauliečius su 784-uoju miesto gimtadieniu! Kelis šimtmečius aludarystės tradicijas šiame krašte puoselėjanti „Gubernija“ yra neatsiejama Šiaulių dalis.

Istoriškai susiklostė, kad daryklos valdytojai aktyviai dalyvauja miesto kultūriniame gyvenime ir padeda savo kraštui sunkiais laikais. Šiandien mes džiaugiamės galėdami prisidėti tiek prie vietinio verslo gerovės savo iniciatyva „Savi už savus“, tiek prie miesto šventės renginių. Didžiuojamės galėdami stiprinti „Gubernijos“ pozicijas savo mieste, šalyje ir svetur, kad Šiauliai šviestų ryškiai kaip ir šių metų renginyje „#Šiauliaišviečia“.

 

UAB „KENSA“

Įmonė „Kensa“ šiemet švenčia 10-ties metų veiklos sukaktį. Pradėjusi veiklą su 8 žmonėmis, šiandien įmonė didžiuojasi subūrusi 200 profesionalių darbuotojų komandą. Veiklą pradėję nuo vieno gaminio, šiandien galime pasiūlyti platų minkštų baldų asortimentą. 99 proc. pagamintos produkcijos yra eksportuojama. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Švedijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos klientams kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Vienas iš pagrindinių įmonės tikslų, užtikrinančių sėkmingą įmonės veiklą ir plėtrą, yra patenkintas darbuotojas ir maža darbuotojų kaita. Daug dėmesio skiriame darbo sąlygų gerinimui, dedame visas pastangas, kad darbuotojai uždirbtų konkurencingą atlyginimą.

Mums malonu prisidėti prie Šiaulių miesto šventės. Linkime, kad mūsų miestas šviestų vis labiau, trauktų svečius, plėstųsi, kad būtų lengva auginti vaikus, o jie užaugę savo namais pasirinktų Šiaulius.

 

„VILMERS“ UAB

„Vilmers“ – tai patogaus gyvenimo ambasadoriai, kuriantys Skandinaviško stiliaus minkštuosius baldus, skirtus užtikrinti patogumą ne tik Jūsų namuose, bet ir mūsų mieste! Dėkojame Šiaulių miestui, bei jo gyventojams už suteiktą galimybę augti, kurti, bei tobulėti kartu.

 

UAB „MAXIMA“

„Prie Šiaulių miesto šventės prisidedame jau ne pirmus metus ir tuo didžiuojamės. Šiauliuose turime glaudžią bendruomenę, aštuonias parduotuves. Šių parduotuvių darbuotojai noriai dalyvauja šventės renginiuose, jie yra Šiaulių dalis, todėl ir miesto gimtadienis mums ypatingai svarbus. Šventiškai pasitinkame ir pirkėjus: siūlome įvairias pramogas bei žaidimus“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.  

Šiemet Šiaulių miesto 784-ojo gimtadienio šventės proga „Maxima“ kvies miesto gyventojus ir svečius dalyvauti specialiuose šiai progai surengtuose žaidimuose. Viename iš jų Šiaulių „Maximos“ pirkėjai galės laimėti 784 eurų vertės dovanų kortelę „Maximos“ tinklo parduotuvėse. Šiemet „Maxima“ šiauliečius taip pat džiugins ir kitomis akcijomis.

 

UAB „BODESA“

Tai viena didžiausių stiklo paketų ir saugaus stiklo gamintojų Baltijos šalyse. Įmonės ilgamečiai partneriai – didžiausi langų, durų bei aliuminio fasadų gamintojai Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Europoje, JAV, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kt.

Automatizuota gamyba ir 23 metų patirtis leidžia užtikrinti išskirtinę kokybę, įdiegta kontrolės sistema užtikrina ypatingą matmenų tikslumą, hermetiškumą, o, įranga, gaminanti saugius stiklus – ypatingą gaminių savybę ir saugią eksploataciją.

Įmonė, nuolat investuodama į darbuotojus, keldama jų kvalifikaciją, motyvuodama vienu didžiausiu atlyginimu Šiaulių apskrityje, didindama investicijas į moderniausią įrangą ir šiuolaikines technologijas, gali visiems savo klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminius ir geriausią logistikos sistemą (aptarnavimą).

 

UAB „SPLIUS“

Šiauliai švenčia 784-ąjį gimtadienį ir šio gimtadienio šūkis – „Šiauliai šviečia“. Jau daug metų mūsų įmonė „Splius“ yra „Šiaulių dienų“ rėmėja ir mes tikrai stengsimės, jog šviestų ne tik Šiaulių miestas, bet ir šiauliečių širdys, akys ir, žinoma, televizoriai kiekvieno namuose. Juk esame išmaniosios televizijos, kuria naudojasi didžioji dalis miesto gyventojų, tiekėjai. Ačiū šiauliečiams, kad esate mūsų klientai. O mes toliau eisime į priekį kartu su technologijomis, kad jūs turėtumėte greičiausią internetą, televiziją, kurią galite žiūrėti ne tik televizoriuje, bet ir tada, kada patogu, atsisukti norimą filmą bei komunikacijos kanalus, kuriais bendrausite su savo artimaisiais. Su gimtadieniu JUS!

Tegul #Šiauliaišviečia.

 

Šventės organizatoriai taip pat nuoširdžiai dėkoja ir kitiems „Šiaulių dienų 784“ rėmėjams: UAB „Šiaulių vandenys“, UAB „Citma“, UAB „Aukstata“, AB „Šiaulių bankas“, UAB „Horo mechanika“, UAB „Ecoservise projektai“.

 

Violetos Ramanauskienės nuotr.
Atnaujinta: 2020-09-09 14:56